ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Жителя Віньковеччини суд визнав винним у нападі на поліцейського

Кримінал 1051
Житель Петрашівки отримав покарання у виді одного року і п'яти місяців обмеження волі
Житель Петрашівки отримав покарання у виді одного року і п'яти місяців обмеження волі. Фото: oilreview.kiev.ua

20-річний юнак вкусив правоохоронця й пошкодив службове авто.

Днями Віньковецький районний суд визнав винним 20-річного жителя Петрашівки, що на Віньковеччині, у вчиненні опору працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків і в умисному заподіянні їм легких тілесних ушкоджень. Зловмиснику призначили покарання у виді одного року і п’яти місяців обмеження волі.

За інформацією прес-служби Хмельницького апеляційного суду, в ніч на 8 вересня 2018 року працівники Віньковецького відділення поліції отримали повідомлення про вчинення насильства в сім’ї — сина щодо матері. Для з’ясування обставин вони вирушили в село Петрашівка. Проте там на правоохоронців не чекали: мати заявила, що не писатиме заяву проти сина, а ймовірний нетверезий дебошир почав нецензурною лайкою виганяти їх з будинку. Під час цього зловмисник вдарив офіцера поліції в обличчя та вкусив його за руку. На дворі ще й палкою пошкодив службове авто. Заспокоїти молодого чоловіка вдалося за допомогою спеціальних засобів.

У результаті суд визнав юнака винним у вчиненні опору працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків (частина 2 статті 342 Кримінального кодексу України) і в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. 20-річний житель Петрашівки отримав покарання у виді одного року і п’яти місяців обмеження волі.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую