ye-logo.v1.2
21 Липня, 2019

На Хмельниччині вилучили фальсифікований коньяк і горілку

Андрій ЯЩИШЕН Кримінал 1683
Загальна вартість вилученого майна становить понад мільйон гривень
Загальна вартість вилученого майна становить понад мільйон гривень. Фото: facebook.com/sfs.khmelnytskyi

Фальсифікат розливали у пластикові пляшки.

Нещодавно в одному з районних центрів області правоохоронці викрили підпільний цех, в якому виготовляли фальсифікований алкоголь. Загальна вартість вилученого майна становить понад мільйон гривень.

За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, мешканець одного із районних центрів обладнав власний гараж під цех для виготовлення фальсифікованого алкоголю. Свою продукцію під виглядом коняку та горілки він збував у пластикових пляшках жителям області.

Під час проведення обшуку слідчі виявили та вилучили понад чотири тисячі літрів незаконного алкоголю. Крім того, було вилучено обладнання для виготовлення та пакування алкогольних виробів: спиртометри, шланги, пусту тару, пляшки з оцтом, глюкозу та інше знаряддя.

«Загальна вартість вилученого майна становить понад мільйон гривень. Таким чином, завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось запобігти введенню фальсифікованої продукції в господарський обіг», — йдеться у повідомлені.

За цим фактом слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Нагадаємо, цього місяця податківці вже припинили роботу в Хмельницькому підпільного цеху, де виготовляли небезпечний для здоров’я людей алкоголь.

Читайте також: На Хмельниччині державне підприємство незаконно передало землю

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую