ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

На Хмельниччині державне підприємство незаконно передало землю

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1345
Вартість землі оцінюють у понад 4,8 мільйона гривень
Вартість землі оцінюють у понад 4,8 мільйона гривень. Фото: ілюстративне gograph.com

Площа землі державної власності — 104 гектари.

Працівники прокуратури Хмельницької області виявили порушення законодавства у використанні землі на території Новоушицької об’єднаної територіальної громади. Через суд вони домоглися припинити використання фермерським господарством землі державної власності вартістю понад 4,8 мільйона гривень.

За інформацією прес-служби прокуратури у Хмельницькі області, одному з державних підприємств для проведення сортовипробування у постійне користування було передано 104 гектарів землі. Проте воно уклало договір з фермерським господарством на вирощування сільськогосподарської продукції.

«Це держпідприємство входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України. Проте воно уклало договір без погодження органу центральної влади та без відповідних підстав і повноважень. Крім того, цей правочин є удаваним. Сторони його вчинили, щоб приховати орендні відносини, які виникли між ними», — повідомляють у прокуратурі.

Працівники прокуратури відреагували на це правопорушення й звернулися до суду з вимогою визнати цей договір недійсним.

«У результаті суд постановив розірвати договірні відносини між відповідачами й припинити неправомірне використання землі вартістю понад 4,8 мільйона гривень», — йдеться у повідомлені.

Читайте також: Водійське посвідчення за 200 доларів: на Хмельниччині судитимуть корупціонера

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую