ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

У Хмельницькому засудили групу злочинців, які вимагали неіснуючі борги

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 1522
Вирок суду може бути оскаржений
Вирок суду може бути оскаржений. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Вимагачі погрожували фізичною розправою та підпалом майна.

Як встановили у суді, вимаганням займались два уродженця Вірменії та неодноразово раніше судимий громадянин України. За інформацією пресслужби Хмельницького міськрайонного суду, чоловіки домовились між собою отримати в потерпілого кошти.

«Обвинувачені зустрілись з потерпілим та під приводом неіснуючої заборгованості висунули йому вимогу, яка полягала у сплаті останнім 3000 доларів США. При цьому попередили, у разі невиконання їхніх вимог, до чоловіка буде застосовуватися фізичне насильство, а майно буде знищено шляхом підпалу», - йдеться у повідомленні. 

Побоюючись за своє здоров'я та майно, потерпілий погодився на незаконні вимоги. Домовився гроші сплачувати частинами, оскільки вказаної суми у нього не було.

«У подальшому чоловік частинами віддавав кошти вимагачам. Під час передачі чергової суми вимагачі були затримані. Крім того, один з обвинувачених зберігав за місцем проживання кілька бойових ручних наступальних осколкових гранат «РГН» , які також були вилучені», - додають у пресслужбі суду.

У судовому засіданні обвинувачені визнали вину. Суд затвердив укладену між обвинуваченими та прокурором відділу прокуратури Хмельницької області угоду, за умовами якої чоловіків засуджено до позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців та 1 рік 7 місяців. Запобіжний захід залишено до набрання чинності вироком суду попередній – тримання під вартою.

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений.

Читайте також: У Хмельницькому засудили чоловіка, який обкрадав гаражі містян.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую