ye-logo.v1.2

5 років в'язниці з конфіскацією майна дали командирові роти зі Старокостянтинова, який вимагав хабаря

Кримінал 136593
Обвинувачений відмовлявся підписати підлеглому рапорт про звільнення з армії без «відкату»
Обвинувачений відмовлявся підписати підлеглому рапорт про звільнення з армії без «відкату». Фото: ілюстративне pixabay.com

У суді командир свою вину військовий визнав частково.

До 5 років позбавлення волі засудили командира роти з Хмельниччини за корупцію. Про це повідомляють в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону.

За матеріалами судової справи, події мали місце в Старокостянтинові.

«Прокурори у суді довели, що в серпні-вересні 2023 року обвинувачений відмовлявся підписати підлеглому рапорт про звільнення з армії без «відкату» у розмірі 17 тисяч гривень, при тому, що у солдата були законні на це підстави – на його утриманні перебувало троє дітей віком до 18 років», - розповідають деталі справи у прокуратурі.

Додають, що лише після перерахунку на банківську картку обумовленої суми хабаря командир погодив документ та надіслав солдату фотопідтвердження завізованого рапорту на мобільний телефон.

У суді командир свою вину військовий визнав частково. Утім, суд таки визнав його винним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди службовою особою (частина 3 статті 368 КК України).

Вирок суду - покарання у вигляді 5 років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік та з конфіскацією майна.

Читайте також: Судитимуть мешканця Кам'янця-Подільського, який незаконно переправляв військовозобов'язаних через кордон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую