ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Бив руками, ногами та пляшкою: Ізяславський суд виніс вирок

Кримінал 3330
Якщо вирок Ізяславського суду не оскаржать в апеляційному, то чоловік тривалий час проведе за гратами
Якщо вирок Ізяславського суду не оскаржать в апеляційному, то чоловік тривалий час проведе за гратами. Фото: ілюстративне з архіву

Чоловіка визнали винним у замаху на вбивство.

Події мали місце четвертого листопада минулого року в Шепетівці на території колишньої оптово-торгової бази. Після побиття потерпілий став інвалідом, а його кривдника заарештували. І ось Ізяславський районний суд розглянув цю справу та виніс вердикт.

Як встановив суд, компанія з чотирьох людей розпивали спиртне. А потім між потерпілим та обвинуваченим виникла суперечка. Як розповів один із свідків, сперечалися про Біблію. В якийсь момент обвинувачений схопив свого опонента та кинув на підлогу, після чого наніс йому не менше десяти ударів кулаком у голову. А потім металевою пластиною наніс декілька ударів у шию та тулуб, ще й шість разів штрикнув ножем. «Продовжуючи свої дії, спрямовані на умисне протиправне заподіяння смерті потерпілому, наніс ще близько трьох ударів ногами в ділянки голови та тулубу потерпілого, який вже не чинив опору та був без свідомості на підлозі та схопивши його за верхній одяг витягнув на вулицю та скинув з підвищення приміщення з висоти близько півтора метра», - йдеться в рішенні суду. Знайшовши скляну пляшку, обвинувачений вдарив нею по голові непритомного знайомого, після чого зник з місця.

Все це відбулося на очах ще двох людей – чоловіка та жінки. Які в суді виступили в якості свідків та розповіли, що намагалися зупинити побиття, але обвинувачений погрожував їм. Потерпілого врятували медики, яких викликали свідки події.

Потерпілий в суді розповів, що нічого не пам’ятає. А ось обвинувачений сказав, що наміру вибивати його не мав. Вердикт Ізяславського райсуду – позбавлення волі на сім років. Вирок ще не набрав законної сили та може буде оскаржений в апеляційному суді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую