ye-logo.v1.2

Жителя Нетішина суд оштрафував за покупку наркотиків

Кримінал 2794
Штраф за покупку амфетаміну склав 850 гривень
Штраф за покупку амфетаміну склав 850 гривень. Фото: ілюстративне breakingnews.ie

Обвинувачуваний переконував суд, що купив амфетамін для власного споживання.

Нетішинський міський суд визнав винну місцевого жителя, який вирішив через Інтернет купити наркотики. Згідно з вироком суду, правоохоронці затримали чоловіка з психотропною речовиною 30 серпня цього року поблизу поштового відділення на вулиці Висоцького, що в Нетішині.

У вироку Нетішинського суду зазначається, що обвинувачуваний вирішив придбати для власного споживання небезпечну психотропну речовину — амфетамін. На одному з Інтернет-ресурсів він виявив потрібне повідомлення й через захищений канал домовився про покупку з наркоторгівцем, особи якого досудове слідство не змогло встановити.

Посилка з наркотиком прийшла чоловікові із Запоріжжя на поштове відділення, поблизу якого його затримали правоохоронці. У нього виявили й конфіскували 0,535 грама амфетаміну.

Відтак чоловікові інкримінували частину 1 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Обвинувачуваний за участі свого захисника уклав угоду з прокурором. Згідно з нею, обвинувачуваний повністю визнав свою вину та погодився з мірою покарання.

Отож, Нетішинський міський суд призначив обвинувачуваному покарання у вигляді штрафу розміром 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян — 850 гривень. Крім того, він має сплатити на користь держави понад 942 гривні витрат на проведення експертизи заборонених речовин.

Вирок все ще не набув остаточної законної сили й може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: Пошкодження турбогенератора на Хмельницькій АЕС слідство вважає диверсією

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую