ye-logo.v1.2

Полончанин, якому через ревнощі зламали щелепу, відмовився від обвинувачення

Кримінал 1709
У підготовчому судовому засіданні потерпілий подав заяву про відмову підтримувати приватне обвинувачення щодо свого кривдника
У підготовчому судовому засіданні потерпілий подав заяву про відмову підтримувати приватне обвинувачення щодо свого кривдника. Фото: facebook.com

Чоловік пробачив свого кривдника.

Полонський районний суд закрив кримінальне провадження щодо 20-річного чоловіка якого обвинувачували у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) через відмову потерпілого від обвинувачення. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, події мали місце в ніч на 8 вересня цього року в Полонному біля більярдного клубу. 20-річний місцевий житель вдарив кулаком в голову молодого чоловіка, бо вважав, що той залицявся до його колишньої дівчини. Медики діагностували у потерпілого переломи кісток черепа та струс головного мозку.

«Відповідно до статті 12 КК України злочин, передбачений частиною 1 статті 122 цього ж Кодексу є злочином середньої тяжкості і згідно зі статті 477 КПК України належить до кримінального провадження у формі приватного обвинувачення. … з урахуванням позиції потерпілого про відмову від обвинувачення, а також підозрюваного, який визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 122 КК України, суд приходить до висновку, що клопотання потерпілого слід задовольнити, а кримінальне провадження закрити», – зазначає в ухвалі суддя.

У підготовчому судовому засіданні потерпілий подав заяву про відмову підтримувати приватне обвинувачення щодо свого кривдника. Прокурор і обвинувачений проти її задоволення не заперечували.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую