ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Суд наклав арешт на зброю, якою могли вбити червонокнижного лося

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 577
У лісі на Хмельниччині вбили червонокнижного лося
У лісі на Хмельниччині вбили червонокнижного лося. Фото: Поліції Хмельницької області

На тілі тварини було декілька поранень.

Минулого тижня на території Славутського держлісгоспу мисливці вполювали червонокнижного лося. Як повідомляють у Славутському міськрайонному суді, надійшло одразу 9 клопотань про накладення арешту на мисливські карабіни та одноствольні рушниці, якими, ймовірно, були здійснені постріли.

«Згідно матеріалів досудового розслідування встановлено, що під час полювання особи порушили правила полювання, що призвело до загибелі лося, віднесеного до Червоної Книги України. Був проведений огляд місця події та виявлена мертва тварина. На серці та легенях були знайдені отвори від поранення. В ході досудового розслідування власники мисливських карабінів та одноствольних рушниць добровільно видали зброю для працівників поліції», - зазначають у суді.
Зважаючи на це все, суд ухвалив накласти арешт на зазначені види зброї, які проходят як речові докази по справі.

Нагадаємо, група мисливців мала дозвіл на добування козулі, проте чоловіки проігнорували інструктаж лісничого і вполювали лося, який занесений до Червоної книги України. За фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую