ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Шість років і конфіскація майна - покарання для злочинців, які нападали на пенсіонерів

Кримінал 879
Суд виніс вирок злочинцям, які нападали на пенсіонерів
Суд виніс вирок злочинцям, які нападали на пенсіонерів. Фото: depo.ua

На Хмельниччині засудили злочинне угрупування.

Суд виніс вирок у справі трьох учасників злочинної групи, які вчиняли грабежі та розбійні напади на одиноких пенсіонерів.

«За результатами досудового розслідування, проведеного правоохоронцями встановлено, що неодноразово судимий мешканець міста Вінниці, після звільнення з місць позбавлення волі вирішив продовжувати вчинення злочинів проти власності. Для цього він організував діяльність злочинної групи, до складу якої залучив свого знайомого, разом з яким відбував покарання у Шепетівській виправній колонії №98 на Хмельниччині, та його товариша», – повідомляють у прокуратурі.

За даними правоохоронців, своїми жертвами колишні в’язні обирали пристарілих та одиноких людей, які не могли чинити їм опір.

Організатор злочинної групи, який працював водієм служби таксі, спілкуючись зі пасажирами, збирав та вивчав інформацію про потенційних потерпілих та їх статки. Інші члени угрупування працювали рекламними агентами, а тому мали змогу відвідувати помешкання громадян та знали де проживають одинокі люди похилого віку, які зберігають при собі грошові кошти та цінності.

Обравши жертву, зловмисники шляхом обману змушували її відкрити двері помешкання. Якщо це не вдавалось – проникали у житло, зламуючи замки, та потім, з метою незаконного збагачення, застосовуючи насильство та погрози, вчиняли розбійні напади та розбої. Загалом постраждало п’ятеро осіб – жителі Хмельниччини та Вінниччини.

Суд визнав винним тьох осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, вчинений повторно особою, яка раніше вчиняла розбій, поєднаний із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний з проникненням у житло, вчинений організованою групою), ч. 5 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, поєднане з проникненням у житло, вчинене організованою групою) КК України.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Валерій Мушинський, вироком Хмельницького міськрайонного суду двом засудженим призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років, а третьому – 5 років 10 місяців.

Окрім того до засуджених застосовано додаткове покарання у виді конфіскації майна.

Читайте також: Уродженка Хмельниччини намагалася викрасти чужу дитину в Києві

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую