ye-logo.v1.2

Вдавав поліцейського і грабував перехожих: суд ухвалив вирок хмельничанину

Кримінал 1076
Суд покарав чоловіка за вчинення низки злочинів
Суд покарав чоловіка за вчинення низки злочинів. Фото: pixabay.com

Чоловіка позбавили волі.

Шепетівський суд ухвалив вирок чоловіку, що грабував перехожих, вдаючи поліцейського. Про це зазначають у Хмельницькому апеляційному суді.

«Як встановив суд, 43-річний житель Хмельницького району кілька днів гостював у друга в Шепетівці. Коли ж закінчилися гроші, вирішив роздобути їх, пограбувавши перехожих. Жертв обирав серед тих, хто був напідпитку, представлявся поліцейським, швидко демонстрував гаманець з паспортом у вигляді ID-картки (візуально схоже на посвідчення працівника поліції) і під час нібито поверхневого огляду, забирав телефони, гроші, гаманці, банківські картки, паспорт», - зазначають у суді.

Додають, що таким чином встиг пограбувати двох чоловіків, речами ще одного заволодів обманом, попросивши самому віддати усе, що було в кишенях. Спроби зняти гроші з викрадених карток були невдалими, бо до однієї не підібрав код, а іншу встиг заблокувати власник. У суді обвинувачений визнав вину за усіма інкримінованими статтями КК, висловив намір повернути заподіяну потерпілим шкоду.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 43-річного чоловіка у грабежі, вчиненому повторно, шахрайстві, вчиненому повторно, викраденні офіційних документів, самовільне присвоєння владних повноважень. За сукупністю цих злочинів суд призначив покарання у виді 4 років ув’язнення, та частково приєднавши невідбуте покарання і остаточно покарав обвинуваченого 4 роками 1 місяцем позбавлення волі.

Вирок суду ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую