ye-logo.v1.2

На Хмельниччині затримали нелегала

Кримінал 1230
Порушника міграційного законодавства зустріли прямо на виході із Замкової виправної колонії
Порушника міграційного законодавства зустріли прямо на виході із Замкової виправної колонії. Фото: hm.npu.gov.ua

Незабаром громадянина Російської Федерації буде видворено за межі України.

Громадянин Російської Федерації раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і після виходу із місць позбавлення волі мав намір залишитись в Україні і продовжити злочинну діяльність. Правоохоронці затримали його і доправлять в пункт тимчасового перебування іноземців з перспективою подальшого видворення за межі країни. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«59-річний громадянин Російської Федерації починаючи з 2002 року неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з наркотиками. Останнє покарання теж відбував за збут наркотичних засобів. Оперативники ГУНП в Хмельницькій області отримали інформацію про те, що після звільнення із місць позбавлення волі громадянин Російської Федерації має намір залишитись в Україні нелегально та продовжити злочинну діяльність», - повідомляють правоохоронці.

Тож на підставі зібраних поліцейськими матеріалів судом було прийнято рішення про затримання чоловіка та поміщення його до пункту тимчасового перебування іноземців, адже наразі він не має документів, які б дозволили йому легально перетнути кордон.

Порушника міграційного законодавства зустріли прямо на виході із Замкової виправної колонії та доправлять в пункт тимчасового перебування іноземців. У подальшому громадянина Російської Федерації буде видворено за межі України.

Читайте також: На Хмельниччині в результаті двох ДТП травмувалися люди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую