ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вдарив жінку долонями по обличчю: суд оштрафував чоловіка

Кримінал 1177
Суд ухвалив вирок жителю Полонного за побиття жінки
Суд ухвалив вирок жителю Полонного за побиття жінки. Фото: pixabay.com

Обвинувачений свою вину визнав.

Полонський районний суд визнав 37-річного місцевого жителя винним у заподіянні умисного легкого тілесного ушкодження жінці. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«Як встановив суд, події розгорталися серед дня у липні цього року в Полонному: обвинувачений під час суперечки з потерпілою, на ґрунті неприязних стосунків, двічі долонями вдарив її по обличчю. У результаті жінка отримала легкі тілесні ушкодження. На їх лікування витратила 1230 гривень, які просила стягнути з кривдника разом із моральною шкодою», - йдеться у повідомлені.

Обвинувачений свою вину, як і заявлений цивільний позов потерпілої, визнав повністю.

Позивачка в підтвердження своїх позовних вимог надано квитанції на придбання ліків. Також суд встановив, що внаслідок протиправних дій обвинуваченого потерпіла отримала легкі тілесні, емоційні та моральні страждання.

Таким чином, суд призначив обвинуваченому покарання у виді 850 гривень штрафу. Також частково задовольнив цивільний позов потерпілої – стягнув з обвинуваченого на її користь 1230 гривень матеріальної шкоди, 2000 гривень – моральної та 500 гривень витрат на надання професійної правничої допомоги.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: Понад вісім років за ґратами проведе чоловік, який напав на 90-річну бабусю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую