ye-logo.v1.2

Хмельничанин перерахував шахраям майже двісті тисяч гривень

Кримінал 3267
За всімЗа всіма фактами працівники поліції проводять перевірки
За всімЗа всіма фактами працівники поліції проводять перевірки. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік намагався купити автомобіль через інтернет.

Упродовж вихідних 25-27 грудня поліції Хмельницької області надійшло десять заяв та повідомлень від громадян про шахрайські дії щодо них. Як зазначають у Секторі комунікації Нацполіції області, загальна сума збитку склала 341 тисячу гривень.

Переважна більшість шахрайств стосувалась купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет. До прикладу, 35-річний житель Кам’янця-Подільського перерахував 10 200 гривень за потенційний автомобіль, проте після цього зв’язок з продавцем перервався. 61-річного жителя Летичева ошукали на 2500 гривень під час купівлі через Інтернет мобільного телефону.

Як додали у поліції, уважними потрібно бути не тільки купуючи, а й продаючи товари в мережі.

«До 58-річної жительки Ізяслава зателефонувала невстановлена особа і під приводом купівлі інвалідного візка, оголошення про продаж якого заявниця розмістила на одному із популярних сайтів, випитала реквізити банківської картки і зняла 4550 гривень. За такою ж схемою ошукали 22-річного хмельничанина, який продавав через мережу Інтернет жорсткий диск до комп’ютера. Через шахрайські дії молодий чоловік втратив 24 290 гривень», - йдеться у повідомленні.

Також вихідними, купуючи на одному із сайтів ігрову приставку, 35-річний хмельничанин витратив 24 768 гривень, проте товар так і не отримав.

«194 400 гривень перерахував 24-річний хмельничанин, купуючи через мережу Інтернет автомобіль «Ніссан Кашкай». Транспортний засіб досі не отримав, тож звернувся до поліції», - йдеться у повідомленні.

Ще два шахрайства стосувалися дій псевдобанкірів. Так, до 62-річної хмельничанки зателефонувала невстановлена особа і, представившись працівником банку, під приводом розблокування банківської картки, випитала персональні дані і зняла з рахунку 19 тисяч гривень. До 23-річної кам’янчанки теж зателефонували нібито представники банку і під приводом прив’язки номера мобільного телефону до банківської картки, зняли з рахунку 2 тисячі гривень.

Невстановлена особа під приводом отримання завдатку за доставку автомобіля з-за кордону шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 34 300 гривень у 29-річного кам’янчанина.

55-річна жителька Ізяслава знайшла у фейсбуці оголошення про роботу, пов’язану з криптовалютою. Під приводом проведення фінансових розрахунків оформила на себе банківську картку, з якої невстановлена особа зняла 25 тисяч гривень, попередньо оформивши кредит.

За всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую