ye-logo.v1.2

Оголосили підозру посадовцям Пенсійного фонду Хмельниччини в створенні злочинної організації

Кримінал 3211
Санкції усіх трьох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на тривалі терміни
Санкції усіх трьох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на тривалі терміни. Фото: Нацполіції області

Організована група привласнювала гроші підлеглих.

Правоохоронці Хмельниччини оголосили підозру членам злочинної організації, яка привласнювала гроші працівників обласного управління Пенсійного фонду та його територіальних підрозділів, передбачені на оплату праці.

«У процесі досудового розслідування працівники поліції встановили, що начальниця Головного управління Пенсійного фонду розробила план систематичного одержання неправомірної вигоди від підлеглих працівників. Схема злочинного збагачення полягала у одержанні нею частини заробітної плати деяких підлеглих (виплати за інтенсивність праці), користуючись тим, що вони перебувають у службовій залежності від неї», - пояснюють у секторі комунікації Нацполіції області.

До реалізації плану посадовиця залучила ще чотирьох підпорядкованих їй працівників, розподіливши між ними ролі. Таким чином злочинна організація діяла в установі з грудня 2019 року.

Як нагадують у поліції, внаслідок зазначених дій лише у червні та липні минулого року обвинувачені заволоділи коштами підлеглих працівників на загальну суму 211 700 гривень. Частину коштів тоді привласнив головний бухгалтер, решту — начальниця.

«Під час обшуку у службових кабінетах керівників управління правоохоронці виявили та вилучили неправомірно отримані кошти в розмірі 104 600 гривень. Загалом з кабінетів посадовців вилучено гроші у різній валюті на суму понад один мільйон гривень», - додають правоохоронці.

Організатору та чотирьом учасникам злочинної організації повідомлено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень:

  • частина 3 статті 255 «Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній»;
  • частина 4 статті 28 «Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією»;
  • частина 3 статті 368 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України.

Санкції усіх трьох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на тривалі терміни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую