ye-logo.v1.2

Посадовців Пенсійного фонду Хмельниччини звинувачують у привласненні коштів

Кримінал 9005
В кабінеті начальника Головного управління виявлено та вилучено понад 32 тисячі євро
В кабінеті начальника Головного управління виявлено та вилучено понад 32 тисячі євро. Фото: khmel.gp.gov.ua

В кабінетах посадовців знайшли кошти у різній валюті на суму понад мільйон гривень.

Правоохоронцями області задокументовано факти привласнення грошових коштів працівників Головного управління Пенсійного фонду України в області та його територіальних підрозділів, передбачених на оплату праці. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області.

«Злочинну схему систематичного незаконного збагачення розроблено та реалізовано керівництвом управління. Встановлено, що начальник Головного управління, попередньо домовившись з іншими підлеглими посадовцями, зловживаючи службовим становищем, з метою незаконного збагачення, упродовж тривалого часу надавала вказівки щодо нарахування премій окремим працівникам. В свою чергу такі «премійовані» працівники зобов’язувались в подальшому повернути частину отриманих грошових коштів готівкою своєму керівництву», - йдеться у повідомленні.

Зазначають, що внаслідок зазначених протиправних дій лише у червні та липні цього року керівництво Головного управління Фонду заволоділо коштами підлеглих працівників на загальну суму 211 700 гривень.

Злочинну схему систематичного незаконного збагачення розроблено та реалізовано керівництвом управління. Фото: khmel.gp.gov.ua

У прокуратурі додають, що 30 тисяч гривень було привласнено начальником фінансово-економічного управління – головним бухгалтером Головного управління Пенсійного фонду України в області, решту – начальником Головного управління.

«Під час невідкладного обшуку у службових кабінетах керівників управління виявлено та вилучено неправомірно отримані кошти в розмірі 104 600 гривень. Окрім того, в кабінеті начальника Головного управління виявлено та вилучено понад 32 тисячі євро. Загалом з кабінетів посадовців вилучено грошові кошти у різній валюті на суму понад мільйон гривень», - інформує пресслужба прокуратури області.

Підозрюваних затримано в порядку статті 208 КПК України. Викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

«Наразі обох фігурантів відсторонено від посад та обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави. У кримінальному провадженні проводяться першочергові невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів», - інформує прокуратура області.

Скін з сайту Прокуратури Хмельницької області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую