ye-logo.v1.2

На Шепетівщині 18-річний юнак двічі обікрав свого сусіда-пенсіонера

Кримінал 636
Молодик двічі обікрав пенсіонера
Молодик двічі обікрав пенсіонера. Фото: з архіву

Молодик викрав гроші і банківську картку.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 18-річного хлопця у крадіжці, поєднаній із проникненням у житло. Як повідомить у Хмельницькому апеляційному суді, молодик двічі зайшов до хати пенсіонера, де викрав спочатку банківську картку, а потім гроші.

«23 вересня минулого року в села Велика Медведівка Шепетівського району місцевий житель, знаючи, що сусіда немає вдома (бо бачив його на городі) і де він ховає ключі, відчинив двері й проник до його будинку. У спальні на столі під скатертиною взяв банківську картку. Із мобільного телефону, який господар залишив вдома, юнак подзвонив до банку і змінив пін-код тієї картки. Того ж дня поїхав до Шепетівки, де в банкоматі зняв з рахунку пенсіонера 2 097 грн та розрахувався викраденою карткою в магазині за цигарки», - зазначають у суді.

Уже 14 листопада, помітивши, що сусід порається на городі, знову навідався до його будинку – так само за допомогою ключа відчинивши двері, зайшов всередину та викрав 1 050 гривень, що лежали в різних місцях: на столі, у читацькому квитку під скатертиною та під матрацом. Гроші витратив на власний розсуд.

«Під час судового розгляду справи юнак підтвердив обставини вчинення кримінальних правопорушень, щиро розкаявся та попросив вибачення у сусіда. Цивільний позов потерпілого про відшкодування матеріальної (3197 гривень) та моральної шкоди (10 тисяч гривень), завданої кримінальними правопорушеннями, визнав повністю, зобов’язався його відшкодувати», - додають у суді.

Пенсіонер у суді розповів, що сам мешкає у будинку в селі. 23 вересня, повернувшись з городу, помітив, що вхідні двері, ключ від яких залишив на порозі під мискою, незамкнені. Оглянувши будинок, виявив, що зникла його банківська картка, з якої, як згодом з’ясував, зняли гроші. Картку заблокував та повідомив про випадок поліцію. У листопаді змушений був знову звертатися до правоохоронців, бо виявив крадіжку грошей з помешкання. Цивільний позов про відшкодування йому матеріальної і моральної шкоди підтримав повністю і просив задовольнити. 

Вину обвинуваченого у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень довели під час судового слідства. Суд призначив йому два роки іспитового строку та стягнув з обвинуваченого на користь потерпілого 3 197 гривень на відшкодування матеріальних збитків та 10 000 гривень – моральних.

Читайте також: Пограбував кіоск на ринку: Ярмолинецький суд призначив покарання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую