ye-logo.v1.2

Пограбував кіоск на ринку: Ярмолинецький суд призначив покарання

Кримінал 773
Суд ухвалив вирок у справі про пограбування кіоску на ринку в Ярмолинцях
Суд ухвалив вирок у справі про пограбування кіоску на ринку в Ярмолинцях. Фото: pixabay.com

Чоловіка позбавлять волі.

Ярмолинецький районний суд визнав винним 56-річного жителя Тернопільщини у грабежі та призначив йому покарання. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, чоловік зі спільником пограбували кіоск на ринку у Ярмолинцях.

«Як встановив суд, зранку 19 червня 2020 року в Ярмолинцях 56-річний чоловік разом із невстановленою слідством особою, матеріали щодо якої виділено в окреме провадження, на місцевому ринку зайшли до торговельного приміщення, де якраз нікого не було. Із джинсової куртки, що висіла там на гачку, обвинувачений викрав шкіряний гаманець з 50 000 гривень. Але крадіжку помітила дружина власника кіоску й почала з криками бігти до грабіжників. Обвинувачений тим часом віддав гаманець спільнику, котрий утік з ринку. Його ж самого затримав потерпілий», - йдеться у повідомленні суду.

У засіданні свою вину він визнав частково, запевняючи, що гаманець із грошима він викрав сам і заховав біля іншого кіоску, бо зрозумів, що його помітили. Тому просив перекваліфікувати його дії з відкритого викрадення чужого майна (грабіж) на таємне викрадення чужого майна (крадіжка).  

«Потерпілий розповів, що того дня на кілька метрів відійшов від свого торговельного приміщення, як помітив дружину, котра бігла з протилежного боку дороги й кричала, що в кіоску люди. Він колишній правоохоронець, тому одразу зрозумів, що відбувається: схопив обвинуваченого, котрий виходив з приміщення, за руку, але той на його очах передав гаманець спільнику, якому вдалося утекти. Гаманець з документами повернули того ж дня, наступного – підкинули й гроші (суму в доларах, еквівалентну 50 тисяч гривень)», - кажуть у суді.

Відеозаписи з місця події повністю узгоджувались з показаннями потерпілого і свідка. Тому суд відхилив доводи обвинуваченого та його захисника про вчинення крадіжки.

При призначенні покарання суд, зокрема, врахував, що обвинувачений має непогашену судимість і знову вчинив тяжкий злочин. Чоловіку призначили покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років 1 місяць та штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 гривень.

Читайте також: Грабіж у Ізяславі: сумку з грошима відібрали в «обміннику»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую