ye-logo.v1.2

У Полонному судили чоловіка за систематичне психологічне насилля над дружиною

Кримінал 628
На Хмельниччині за психологічне знущання над дружиною чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності
На Хмельниччині за психологічне знущання над дружиною чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності. Фото: pixabay.com

Чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності.

Полонський районний суд визнав винним 52-річного місцевого жителя в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства. Як повідомляють у Нацполіції області, поліцейські проводили профілактичну роботу із домашнім насильником, однак він продовжував вчиняти психологічний тиск на дружину.

«За зібраними поліцейськими матеріалами Полонський районний суд виніс чотири постанови, якими притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства й оштрафував його, востаннє — на 500 гривень. Проте це кривдника не зупинило і вже вдень 2 лютого 2021 року поліцейські зафіксували черговий факт психологічного домашнього насильства — чоловік нецензурно висловлювався на адресу дружини, погрожував фізичною розправою, проявляв агресію», - кажуть у поліції.

Правоохоронцям цього разу довелось вгамовувати кривдника, жінка ж розповіла, що за майже тридцять років шлюбу між ними постійно виникають сварки через те, що чоловік зловживає спиртними напоями. Цього разу поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками статті 126-1 Кримінального Кодексу України (Домашнє насильство).

Оцінивши докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 КК України, повністю доведена та визначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.  Окрім того, чоловікові доведеться пройти корекційну програму для кривдників строком на три місяці.

 Читайте також: У Ярмолинцях судили 27-річного онука за насильство над бабусею

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую