ye-logo.v1.2

У Ярмолинцях судили 27-річного онука за насильство над бабусею

Кримінал 1037
Молодик систематично ображав бабусю
Молодик систематично ображав бабусю. Фото: pixabay.com

Чоловіку призначили покарання.

У Ярмолинцях суд покарав обвинуваченого у домашньому насильстві щодо бабусі. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, молодий чоловік у 2019-2020 роках систематично нецензурно ображав, шарпав за одяг, погрожував фізичною розправою, виганяв з дому бабусю. За вчинення домашнього насильства суд тричі притягував його до адміністративної відповідальності.

«За умисне систематичне вчинення психологічного, фізичного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призвело до погіршення її життя, кривдник опинився на лаві підсудних у статусі обвинуваченого в кримінальному провадженні. Під час судового розгляду справи свідки підтвердили, що онук часто ображав літню жінку, вимагав в неї гроші, виганяв з хати. Через це вона не раз змушена була ночувати у сусідів, а то й на вулиці», - кажуть у суді.

Обвинувачений у домашньому насильстві визнав, що в нетверезому стані кричав на бабусю і ображав її. Потерпіла жінка це також підтвердила, але просила не позбавляти волі онука і суворо його не карати. Запевнила, що примирилася з ним. 

«Обираючи вид та міру покарання, суд врахував, що обвинувачений вчинив нетяжкий злочин, негативно характеризується за місцем проживання, раніше судимий. Обставиною, що пом’якшує його покарання, суд визнав щире каяття, а тією, що обтяжує, – вчинення злочину щодо особи похилого віку», - зазначили у суді.

Таким чином чоловіку призначили покарання у виді іспитового строку 3 роки.

 Читайте також: У сімейного дебошира з Хмельниччини поліцейські знайшли наркотики

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую