ye-logo.v1.2

«Замінування» шкіл Хмельницького: СБУ встановлює причетних

Кримінал 5056
Повідомлення про замінування усіх шкіл Хмельницького 25 січня надійшло до Служби безпеки України
Повідомлення про замінування усіх шкіл Хмельницького 25 січня надійшло до Служби безпеки України. Фото: dtp_khm

За словами правоохоронців, учора перевірили усі школи та прилеглі території.

Учора, 25 січня, невідомі повідомили про ймовірне замінування хмельницьких шкіл. З навчальних закладів евакуювали всіх дітей, а школи перевіряли відповідні служби. Як повідомила сайту «Є» речниця Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська, протягом дня правоохоронці обстежили усі навчальні заклади, і жодних вибухонебезпечних пристроїв у школах Хмельницького не знайшли.

«Перевірили усі школи та прилеглі території. Нічого підозрілого виявлено не було. Нині відновлено навчання в усіх освітніх закладах міста, діти пішли до школи», - зазначила Людмила Берестовська.

Нагадаємо, повідомлення про замінування усіх шкіл Хмельницького учора, 25 січня, надійшло до Служби безпеки України. Це був електронний лист, уточнили в СБУ. Звідти інформацію передали до поліції. Дітей зі шкіл евакуювали.

Додамо, що за останній час, це далеко не перше повідомлення про замінування навчальних закладів у Хмельницькому. Лише в січні вже двічі «мінували» ЗОШ №6. В обох випадках вибухотехніки перевірили навчальний заклад та прилеглу територію, та нічого підозрілого не знайшли.

Як повідомляють в Службі Безпеки України, за хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть Російська Федерація, яка намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини.

«Спецслужби Російської Федерації активно використовують псевдомінування об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, як один із елементів гібридної війни для посилення тиску на Україну, - зазначили в СБУ. - Якщо упродовж всього 2021 року СБУ зафіксувала понад 1100 завідомо неправдивих анонімних повідомлень, то з початку 2022 року їх надійшло вже більше 300 (станом на 21 січня). Наразі жодне з них після ретельних перевірок не підтвердилось.

Також у Службі безпеки України додають, що у співпраці з Національною поліцією та представниками інших правоохоронних відомств з початку 2021 року встановлено 313 осіб, які здійснили псевдомінування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую