ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ворог хотів створити на Хмельниччині «народну республіку», але СБУ завадила планам кремля

Кримінал 6444
Працівники СБУ викрили наміри ворога ще на початку березня
Працівники СБУ викрили наміри ворога ще на початку березня. Фото: ілюстративне з фейсбуку СБУ

Ворожих агентів затримали на території Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Кремль хотів створити так звані «народні республіки» на території західних областей країни. Однак співробітники Служби безпеки України зірвали плани ворога. Організатора та ключових осіб затримали у Хмельницькій та Івано-Франківській областях ще на початку березня. Подробиці сьогодні, 12 квітня, повідомили у пресслужбі СБУ.

За її інформацією, незаконне угрупування почало працювати над поваленням конституційного ладу влітку 2021 року. Перед ними поставили завдання створити нове «народовладдя». Якщо чинна державна влада не пішла б у відставку, то вони б перейшли до силового сценарію.

«Для захоплення влади угруповання мало завербувати 500 бойовиків, бажано з колишніх військовослужбовців АТО, і забезпечити їх зброєю. Втілення плану мало збігтися в часі з російським повномасштабним вторгненням в Україну, але завдяки роботі СБУ мережу було викрито. А її організатора та ключових осіб затримали на початку березня в Івано-Франківській і Хмельницькій областях», — зазначили представники пресслужби СБУ.

Вони додають, що один зі спільників визнав свою провину й дав покази на організатора. Матеріали щодо нього скеровано до суду.

Читайте також: Українські війська мужньо відбивають атаки окупантів: втрати ворога станом на ранок 12 квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую