ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Катували праскою: розбійники з Понінки отримали вирок

Кримінал 1018
Засуджені вимагали в господаря гроші, а після відмови вдалися до насилля
Засуджені вимагали в господаря гроші, а після відмови вдалися до насилля. Фото: ілюстративне heavy.com

Апеляційний суд відмовився пом’якшити їм покарання.

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Полонського районного суду, який засудив двох розбійників до 8-ми років та 7-ми років і 6-ти місяців позбавлення волі відповідно з конфіскацією майна.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, у грудні минулого року в селищі Понінка ці двоє чоловіків зайшли на чарку до третього. Під час застілля вони почали вимагати в господаря гроші, а після відмови вдалися до насилля: били господаря, та прикладали до живота розпечену праску. Бажаних грошей злодії не отримали, тому вкрали з будинку телевізор, мобільний телефон, банківську карту, а також паспорт потерпілого та втекли з місця злочину.

Згодом зловмисників знайшли та засудили. Полонський районний суд призначив їм покарання 8 років та 7 років 6 місяців відповідно. Обвинувачувані подали апеляцію, проте вона не дала результату.

Чоловіків засудили за розбій, вчинений за попередньою змовою, а також викрадення документа громадянина України (частина 2 статті 187 та частини 1,3 статті 357 Кримінального кодексу України відповідно).

Данило КОЛОМІЄЦЬ

Читайте також: Перерізав шию та розпоров живіт – судитимуть мешканця Хмельницького району

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую