ye-logo.v1.2

Підряднику, який мав ремонтувати стадіон в Кам’янці-Подільському, оголосили підозру про привласнення грошей

Кримінал 1400
Підрядник використав аванс, виділений на ремонт, на погашення кредиту
Підрядник використав аванс, виділений на ремонт, на погашення кредиту. Фото: ОВА

Директора підрядної організації підозрюють у присвоєнні понад 3,3 мільйона гривень.

У 2020 році з державного бюджету було виділено кошти на капітальний ремонт міського стадіону імені Тонкочеєва в Кам’янці-Подільському. Згідно з договором, укладеним між Кам’янець-Подільською міською радою та підрядною організацією, останнім було перераховано аванс у сумі понад 3,3 мільйона гривень.

Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, підозрюваний роботи не виконав, а кошти привласнив та витратив на власні потреби – погашення кредиту. За фактом заволодіння чужим майном директору підрядної організації оголосили про підозру.

«Йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна», - зазначають у прокуратурі

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням поліції Головного управління Нацполіції області.

Нагадаємо, відремонтований стадіон у Кам’янці-Подільському відкрили влітку 2022. Його загальна кошторисна вартість, як повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації, склала 38 мільйонів 975 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую