ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації

Кримінал 2998
Чоловік отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з
Чоловік отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з'явився. Фото: ілюстративне pixabay.com

Його засуджено до 3 років позбавлення волі.

На Хмельниччині засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

«За обвинувачення Новоушицького відділу Кам'янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 36-річного місцевого жителя в ухиленні від призову на військову службу (стаття 336 КК України). Його засуджено до 3 років позбавлення волі», - зазначають у прокуратурі.

Додають, що чоловік в період воєнного стану, будучи військовозобов'язаним, обмежено придатним за станом здоров'я для проходження військової служби та не маючи правових підстав для відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, перебуваючи на військовому обліку як офіцер запасу, отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з'явився на вказану дату і час до РТЦК та СП.

Наразі вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Читайте також: Налаштовував для перегляду російські телеканали: на Хмельниччині викрили продавця програмного обладнання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую