ye-logo.v1.2

Налаштовував для перегляду російські телеканали: на Хмельниччині викрили продавця програмного обладнання

Кримінал 1990
Правоохоронці знайшли та вилучили комп
Правоохоронці знайшли та вилучили комп'ютерну техніку, списки власних абонентів та мобільні телефони. Фото: пресслужби поліції Хмельницької області

Чоловік мав свою постійну клієнтську базу, які бажали дивитися пропагандистські канали онлайн у себе вдома.

На Хмельниччині кіберполіція спільно з колегами з СБУ викрила зловмисника, який продавав налаштування до російського контенту.

Як зазначено у повідомленні сектору комунікації Нацполіції області, 32-річний чоловік продавав програмне забезпечення з налаштованими плейлистами – саме вони надавали доступ клієнтам до онлайн перегляду російських телеканалів. Програмне обладнання «продавець» встановлював і налаштовував на SMART-приставки та телевізори на базі ОС Android. Вартість послуги становила 1700 гривень з одного абонента. Також була передбачена система подальшої абонентської оплати раз у півріччя.

Вартість послуги становила 1700 гривень з одного абонента. Також була передбачена система подальшої абонентської оплати раз у півріччя. Фото: пресслужби обласної поліції

В ході проведення обшуків за адресами діяльності фігуранта, а також в його приватній оселі, правоохоронці знайшли та вилучили комп'ютерну техніку, списки власних абонентів та мобільні телефони.

За заявами представників дистриб'юторів українських та міжнародних телеканалів відносно виявлено правопорушника розпочато кримінальне впровадження.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую