ye-logo.v1.2

Кинули «Коктейль Молотова» та втекли: двох кам'янчан засудили за низку злочинів

Кримінал 1041
Щоб приховати один із злочинів, засуджені кинули до приміщення «Коктейль Молотова» та втекли
Щоб приховати один із злочинів, засуджені кинули до приміщення «Коктейль Молотова» та втекли. Фото: ілюстративне з facebook.com

Чоловіків визнали винними в розбої, погрозах та підпалах.

Двох мешканців Кам'янець-Подільського району визнали винними у скоєні низки злочинів та засудили за трьома статтями Кримінального кодексу України. Одного з них засуджено до 8 років 11 місяців позбавлення волі, іншого – до 8 років 6 місяців ув'язнення. Усе майно засуджених, окрім житла, підлягає конфіскації. Про це повідомили в прокуратурі Хмельницької області.

«Чоловіки проникли на територію підприємства, вдарили по голові охоронця, зв'язали, заклеїли рот скотчем та наказали лежати не рухаючись, погрожуючи вбивством, - йдеться в првідомленні прокуратури. - Самі пішли до офісного приміщення, відкрили сейф та забрали понад 70 тис грн. З метою приховати сліди злочину кинули до приміщення «Коктейль Молотова» та втекли».

Також чоловіки вимагали 400 тисяч гривень в іншого місцевого підприємця. «Згодом їх «апетити зросли» до пів мільйона гривень. Спочатку вимоги супроводжувались погрозами фізичною розправою та пошкодженням майна, а потім залякування переросло у серію підпалів продуктового магазину потерпілого та його автомобіля. Майнова шкода, спричинена пошкодженням майна, перевищує 400 тисяч гривень», - повідомили в прокуратурі.

Якщо вирок суду першої інстанції набере законної сили (вони ще можуть його оскаржити), то обом доведеться наступні понад вісім років провести за гратами.

Читайте також: На Кам'янеччині чоловік хотів дати хабар за хибний виклик, а отримав підозру

Судитимуть агента фсб, який готував ракетний ворожий удар по Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую