ye-logo.v1.2

«Мамо, я скоро приїду» - у Хмельницькому попрощалися з Юрієм Шамраєм

Суспільство 10913
Юрієві Шамраю навіки залишився 41 рік..
Юрієві Шамраю навіки залишився 41 рік... Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Його життя обірвалося у боях з ворогом на Запорізькому напрямку.

У Хмельницькому сьогодні, 29 квітня, попрощалися із Героєм Юрієм Шамраєм, який поліг на російсько-українській війні. В останню дорогу його проводжали рідні, побратими, знайомі та друзі.

Як повідомляє МТРК «Місто», Юрієві Шамраю навіки залишився 41 рік… Захищав нашу країну він з червня 2023-го. Його життя обірвалося у боях з ворогом на Запорізькому напрямку. Удома з на Юрія чекали мама та сестра…

«Не знаю, як житиму без нього, - не може оговтатися від горя мама Героя Тетяна . – 2 квітня сину був 41 рік… Ми говорили телефоном. Казав: «Мамо, я скоро приїду. Дуже вас хочу обійняти, випити з вами кави…» Казав, сюрприз зробить, не казатиме, коли у відпустку йтиме, а просто приїде і постукає в двері…»

Добрим та щирим пам'ятають Юрія Шамрая його друзі та колеги по роботі. Він навчався у школі №14, працював на одному із місцевих заводів…

Поховали Юрія Шамрая на кладовищі в Раковому.

Нагадаємо, На Ярмолинеччині, в Новодунаєвецькій та Волочиській громадах попрощалися з полеглими захисниками - Русланом Гудзем, Сергієм Дубаком та Андрієм Ковалевським.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую