ye-logo.v1.2

Шахрайство від псевдобанкірів на Кам'янеччині: гроші втратив 70-річний пенсіонер

Кримінал 639
Чоловік, нічого не підозрюючи, виконав усі умови «банкіра», а коли з його рахунку зникли гроші, зрозумів, що потрапив у пастку до шахраїв
Чоловік, нічого не підозрюючи, виконав усі умови «банкіра», а коли з його рахунку зникли гроші, зрозумів, що потрапив у пастку до шахраїв. Фото: ілюстративне з мережі

Розмова з псевдобанкіром «коштувала» чоловіку понад 18 тисяч гривень.

Шахраї продовжують телефонувати громадянам та представлятися працівниками банківських установ. Під приводами захисту власних коштів вони випитують персональні дані, просять підтвердити операцію чи навіть надсилають рахунки, на які треба перевести гроші. За інформацією сектору комунікації обласної Нацполіції, нещодавно з псевдобанкірами поспілкувався і житель Кам'янеччини. Така «розмова» коштувала чоловікові понад 18 тисяч власних коштів.

Так, до 70-річного пенсіонера зателефонував невідомий та запевнив, що його банківський рахунок під загрозою. Далі – стандартні шахрайські розповіді про цифри на звороті особистої банківської картки та підтвердження операції «захисту». Чоловік, нічого не підозрюючи, виконав усі умови «банкіра», а коли з його рахунку зникли гроші, зрозумів, що потрапив у пастку до шахраїв.

Тепер слідчі Кам'янець-Подільського райуправління поліції встановлюють усі обставини події та попереджають: не довіряйте свою секретну інформацію незнайомцям. Якщо ви маєте сумнів щодо безпеки свого рахунку, краще зверніться до найближчого відділення банку та проконсультуйтесь зі спеціалістами.

Читайте також: У Нацполіції попереджають про нову шахрайську схему: випитують реквізити карток пенсіонерів-переселенців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую