ye-logo.v1.2

У Нацполіції попереджають про нову шахрайську схему: випитують реквізити карток пенсіонерів-переселенців

Суспільство 588
Під час телефонного дзвінка невідомі представляються співробітниками Пенсійного фонду
Під час телефонного дзвінка невідомі представляються співробітниками Пенсійного фонду. Фото: ілюстративне freepik.com

Під час розмови зловмисники представляються співробітниками Пенсійного фонду та пропонують пройти ідентифікацію для продовження виплат.

Громадян попереджають про нову шахрайську схему, в якій шахраї просять пенсіонерів з числа ВПО повідомити реквізити власних банківських карток. За інформацією пресслужби МВС України, під час телефонного дзвінка невідомі представляються співробітниками Пенсійного фонду та просять вказати реквізити діючих банківських карток. Такий крок нібито необхідний для проходження ідентифікації та продовження виплат, які отримують внутрішньо переміщені громадяни.

Втім, розповідають далі у відомстві, у Пенсійному фонді України не використовують таких відомостей у процесі підтвердження особи, оскільки це не передбачено жодним нормативним документом. А процедура ідентифікації пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами, проходить особисто, за допомогою Дія. Підпис або у режимі відеоконференцзв'язку. Правоохоронці нагадали також основні правила, які допоможуть вам вберегти власні кошти:

  • завершіть розмову. За необхідності зв'яжіться з Пенсійним фондом та службою підтримки банку для уточнення необхідних деталей;
  • не повідомляйте дані банківської картки: номер, термін дії, СV-коди, PIN-коди, пароль для входу в онлайн-банкінг, паролі та коди, надіслані вам у SMS;
  • якщо ви мали необережність передати дані шахраям, терміново заблокуйте картку;
  • повідомте про шахрайство у поліцію.

Читайте також: Ще на одній автоділянці Хмельницького працюватиме прилад для вимірювання швидкості руху

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую