ye-logo.v1.2

Допомоги потребує маленька Катруся, яка народилась шестимісячною

Допомога 4551
Фото: Надане родичами

Дівчинка знаходиться на лікуванні в обласному перинатальному центрі.

Маленька хмельничанка, Катруся Кальмучина, потребує допомоги. Мама народила дівчинку передчасно, на шостому місяці вагітності. Дівчинка з'явилась на світ 21 грудня 2016 року із вагою 1200 грамів. Відразу після появи на світ, немовля 5 діб знаходилось в реанімації.

“Дівчинка народилась раніше терміну. Моїй доньці стало різко зле ввечері 20 грудня, її забрала швидка. Вранці наступного дня вона вже народила. Маленька з'явилась на світ з набряком головного мозку, легені не відкрилися. 5 діб рятували в реанімації. Нам люди допомагали, родичі. Після реанімації Катруся важила 1070 грамів”, - розповідає бабуся Наталія Верзун.

Зараз немовля має 1250 грамів, пані Наталя каже, що дівчинка іде на поправку. Усіх небайдужих просять допомогти Катрусі видужати.

Номер картки: 5168 7573 1692 3004 Верзун Наталія Анатоліївна (бабуся). 

Коментарі:

Данислпав Донець 19.01.2017 23:21

Шалом! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий! Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини! І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5: 4) Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую