ye-logo.v1.2

Онкохвора журналістка з Хмельницького потребує термінової допомоги

Допомога 10347
Олександра щодня бореться зі страшною хворобою
Олександра щодня бореться зі страшною хворобою. Фото: з фейсбуку

Врятувати життя жінці зможе променева терапія на лінійному прискорювачі.

Олександра Лазаренко вже третій рік бореться з гострим лімфобластним лейкозом (раком крові), але нещодавно стався важкий рецедив нейролейкозу. У неї відняло руки, ноги теж погано рухаються, з'явились сильні болі у спині. Щодня стан 29-річної хмельничанки погіршується. Злоякісні клітини постійно мутують, а затягування з лікуванням може призвести до ураження повністю всього хребта.

З вересня минулого року Олександра отримувала спинно-мозгові пункції, але вони лише частково ліквідували бластові (ракові) клітини. Потім їй довелось йти на променеву терапію усього головного мозку, що небезпечно для хворих з гострим лейкозом.

«Не усвідомлюючи наслідки, я погодилась на терапію у Хмельницькому на апараті якому більше 40 років. Здавалось, допомогло, але пройшло півроку і виявилось, що ракові клітини вразили шийний відділ хребта, - розвідає онкохвора.

Тепер жінці терміново необхідна променева терапія на лінійному прискорювачі, оскільки цей апарат може дістати інтродурально розташовані пухлини. Проте таких апаратів в Україні лише кілька, і потрапити на лікування надто важко.

«Мені відмовили в Інституті Раку, куди мене направили з обласної лікарні. Відмовили в рівненському онкодиспансері. Повернувшись знову до Києва, вдалося домовитися про курс опромінення в одній з приватних клінік. Ми так сподівалися, що все буде добре, вже гроші почали збирати на лікування. Я три тижні чекала своєї черги, щодня мучилася, щогодини. І тут дзвінок, що апарат зламався, - ділиться Олександра Лазаренко. - Часу вже нема, клітини прогресують. Сьогодні знову поїдемо в Інститут раку, будемо просити. Нам дуже потрібна негайна допомога з вирішенням питання опромінення. Я, як черепаха повзаю, боюся, що просто встати не зможу», - додає вона.

Найважливіше для журналістки зараз – якнайшвидше знайти клініку, де вона зможе найближчим часом пройти курс променевої терапії на лінійному прискорювачі. Тож хмельничанка звертається до всіх з проханням допомогти у пошуках.

Крім того, потрібна фінансова допомога. Приблизна вартість лікування – 28 тисяч гривень, яких в Олександри немає. Рідних і близьких, які б змогли допомогти, теж немає. Тому хвора сподівається на підтримку небайдужих.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку – 5168 7573 6775 9505 Лазаренко Олександра Сергіївна.

Номер телефону : 097 1841 700 – Олександра.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую