ye-logo.v1.2

У трирічного хмельничанина рак: батьки благають про допомогу

Допомога 19289
Наразі Ростислав з мамою перебувають на лікуванні в Іспанії
Наразі Ростислав з мамою перебувають на лікуванні в Іспанії. Фото: надане Юрієм Рудніцьким

На лікування Ростислава потрібно 287 тисяч євро.

Ще місяць тому хмельничани Аліна та Юрій Рудніцькі, які виховують двох синів, мали звичне життя: ростили дітей, ходили на роботу та будували щасливі плани на майбутнє.

Однієї серпневої ночі молодший син Ростислав поскаржився на болі в животику. Вже зранку батьки були у лікаря, який відправив дитину на УЗД.

«Діагностика показала, що у животі дитини пухлина. Ми були шоковані, адже ніяких ознак хвороби у Ростика не було. Він, як і всі діти, ходив до садочка, грав у футбол та радів життю, - пригадує батько хлопчика Юрій Рудніцький. – Далі був Інститут раку та страшний діагноз – нейробластома, яка вразила кістковий мозок».

Знайомі та рідні сім’ї Рудніцьких порадили лікувати дитину у Барселоні. Терміново були зібрані необхідні документи і вже минулого тижня Аліна з Ростиславом прибули в Іспанію.

«Клініка виставила нам рахунок – 287 тисяч євро. Ця сума для нас не підйомна і тому ми змушені звертатися по допомогу до небайдужих людей», - каже Юрій Рудніцький.

Усі, хто бажає трирічному Ростиславчику побороти недугу та допомогти йому вилікуватися, може перерахувати кошти на рахунок: 5169 3600 0914 8986 або 4149 4993 7076 6436 (картка відкрита на ім’я Рудніцька Аліна Станіславівна).

Читайте також: Потрібна допомога: чотирирічний Любомир бореться з раком

Коментарі:

Dantshik 09.10.2020 19:26

Ви знаєте,що комусь досконало допопмогли гроші й медицина,наприклад у ващій скруті? На кону життя,тому необхідно чітко з'ясувати,чи допоможе те на що ви сподіваєтесь?! Пропоную передивитись видеорепортажі: https://youtu.be/cJ0ubUWNxl0 https://youtu.be/v4HsYokkOOI https://youtu.be/dAwmop-74wM https://youtu.be/5oOSR0iU61M https://youtu.be/mcLCHNaABnw Ви не уявляєте скільки які потребують вважають, що тільки у них найбільше горе! А Господа Бога на Його Милостивих Умовах вистачить на кожного! Тому Тільки Господь Бог,Владика Всевишній,Всемогутній.Мілотивий і Святий! Тільки Святого й Милостивого всемогутня й досконала сила,на Його Святих Умовах,за мить Сцілює! Зізнайтеся Богу - Господь-Спаситель! Тільки Ти допоможеш! Що мені робити, що б врятувати душу?! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Вірте у Всемогутнього Святого Спасителя душі! Бо Він не винен,але хоче сцілити,а головне врятувати душу! Вірою зі всіма думками й вустами сповідати про всі скрути,жахи,біди і горя,щоб намагатися бути чесним перед Всезнаючим! Просити вибачення за самотужки злочинку,яке згадаємо чи забули перед Милостивим!Бо це варто,щоб дозволити Поважаюшему вибір,але Бажаючий незагибелі,втрутитись у своє існування,що б впустити очищяти душу й оживити дух і з'еднатися з Духом Святим! Боже!Да хай же да буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! і не вірте що це все,а може щось і не так! Прорватись скрізь вражину беспредельну,який нав'язує брехню на Істину,що б повбивали один одного,навідь сльозно криком до Спасителя Вискупителя! І спитайте й вислухайте Його - як ще розкаятись,як молитис і як служити Тобі - Господь!!! Що б ні хто нас не побачив з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю! Щоб бути вічно з Тобою - Спаситель!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую