ye-logo.v1.2

Потрібна допомога: чотирирічний Любомир бореться з раком

Допомога 11582
Любомиру поставили страшний діагноз - рак
Любомиру поставили страшний діагноз - рак. Фото: з сімейного архіву родини Черняків

На лікування хлопчика з Красилова потрібні чималі кошти.

Любомиру Черняку чотири роки. Як і всі дітки в його віці він ходив до садочка, мав багато друзів та був активним та життєрадісним хлопчиком. Та приголомшливою звісткою для родини Черняків з Красилова став діагноз, який поставили їхньому сину: пухлина Вілмса (нефробластома).

«До чотирьох років Любомирчик майже не хворів. Завжди був веселим, активним та енергійним. На початку травня син почав скаржитися на болі в животику. Ми звернулися до педіатра в хмельницьку приватну дитячу клініку. Після УЗД лікар сказав, що у сина рак. Життя розділилося на «до» і «після», - розповів сайту «Є» батько Любомира Олександр.

Після страшного діагнозу батьки хлопчика звернулися до Хмельницької обласної дитячої лікарні, де дитині провели додаткові дослідження, які підтвердили діагноз.

«Ми консультувалися з декількома медиками щодо лікування сина. Усі нам сказали, що потрібно пройти чотири курси хіміотерапії, після якої можлива операція по видаленню пухлини. Дітей з такими діагнозами лікують або у Києві, або у Львові. Ми обрали Львів. Наразі син вже отримує перший курс хіміотерапії у західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Разом з тим, я відправив документи Любчика у декілька закордонних клінік. Якщо вони погодяться нас прийняти на лікування і ми матимемо кошти на це, Любомирчик неодмінно поїде за кордон. Орієнтовна вартість лікування становить близько 100 тисяч євро», - каже Олександр.

Усі, хто бажає допомогти онкохворому хлопчику одужати, можуть перерахувати кошти на рахунок: 4149 4991 0205 4481. Отримувач: Черняк Ольга Володимирівна (мама). Призначення платежу: на лікування Любчика.

Читайте також: Сoronavirus.khmelnytsky: як хмельничани об’єднуються, щоб допомогти медикам у боротьбі з COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую