ye-logo.v1.2

«Метастази пішли далі»: хмельничанин, який виховує маленького внука, продовжує боротися

Допомога 27131
Василь наполегливо бореться за життя, адже на його опіці семирічний внук
Василь наполегливо бореться за життя, адже на його опіці семирічний внук. Фото: ye.ua

Чоловікові необхідно провести ще одну операцію.

Ми писали раніше історію про хмельничанина Василя Малюка, якому майже рік тому діагностували саркому сечового міхура. Він – пенсіонер, разом із дружиною виховує семирічного внука. Коли дитині було два роки, в їхній родині сталася біда – з тих пір його мама в коматозному стані, а бабуся та дідусь стали крихітці батьками.

Коли чоловік дізнався про хворобу, спершу опустив руки, змирившись із своєю долею. Однак думки про те, що він має жити заради маленького внука, перемогли зневіру. Василь почав наполегливо боротися заради кращого майбутнього дитини.

Коли грошей на черговий етап лікування у чоловіка не було, в квітні він звернувся по допомогу. Завдяки підтримці небайдужих хмельничан, які не залишили Василя в біді, йому вдалося зібрати потрібні гроші. За місяць незнайомі люди йому перерахували понад 60 тисяч гривень. Цього вистачило на чергову операцію, яку хворому провели 20 травня. Але, на жаль, рак не відступив.

«Мене прооперували, діставали злоякісну пухлину. Десять днів я знаходився в стаціонарі, був прикутий до ліжка, все у трубках. Коли катетори зняли , я відправився додому під нагляд лікаря. Але на другий день у мене почала підвищуватися сильно температура. Моя ліва нирка нездорова і дає про себе знати. Донині температура періодично піднімається до 38 і вище. Доводиться приймати жарознижуючі препарати. Хвилин 15-20 мене трусить , виходить «надцять» потів і тоді я можу лише піднятися», - розповідає Василь Малюк.

Нещодавно прийшли невтішні результати досліджень – метастази пішли далі. Попри складну ситуацію, боротьба хмельничанина триває. Тепер він готується до наступної операції . Щоб зупинити хворобу, залишився єдиний варіант – видалення сечового міхура. Після цієї операції хмельничанин назавжди залишиться з інвалідністю, однак зможе найголовніше – жити.

«Лікар сказав, якщо я хочу далі жити, найближчим часом треба знову оперуватися. Це буде остання операція, з мене назавжди будуть виведені трубки. Але буде життя, яке мені необхідне. Мені потрібно, щоб очі могли дивитися, а серце билося, тому що в мене є маленький хлопчик. Я прожив на світі трохи, але його покидати не хочу. Йому сім років, його треба ставити на ноги, виховувати, навчати розуму. Він в нас такий розумний, все розуміє» - додає Василь.

За тиждень-два медики збиратимуть консиліум стосовно майбутнього втручання. Суму ,яка потрібна на чергову операцію, лікарі поки не озвучили. Однак зібрані раніше гроші були витрачені на попереднє лікування, тож чоловік знову просить про допомогу.

Банківські картки хворого:

Ощадбанк 4790 729943301101 – Малюк Василь Володимирович

Альфа банк 5355 5712 7868 1077 – Малюк Василь Володимирович

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую