ye-logo.v1.2

«У мене біда і хлопчик під опікою»: онкохворий хмельничанин потребує допомоги

Допомога 35154
Хвороба чоловіка піддається лікуванню, але дуже повільно
Хвороба чоловіка піддається лікуванню, але дуже повільно. Фото: ye.ua

Грошей на лікування у чоловіка більше немає, тому він звертається до небайдужих.

«Коли почув, що в мене рак, - в душі все обірвалося. У той день я не хотів йти до лікарів. Вирішив: що буде – те буде. А потім прийшов додому, подивився на крихітку і зрозумів: заради нього треба жити…»

З такими словами звернувся по допомогу хмельничани Василь Малюк. З липня минулого року він бореться з онкологією – у чоловіка діагностували саркому сечового міхура. Василь – пенсіонер, разом із дружиною вони виховують маленького внука. Зараз хлопчику сім років, а коли дитині було два, сталася біда. Його мама вже 5 років перебуває в коматозному стані. З тих пір бабуся і дідусь стали йому мамою і татом.

«У липні в мене вивили камінець. Коли зробили операцію, то виявили й онкологію. Обстеження показало, що це злоякісна пухлина. Відправили мене в іншу лабораторію, де підтвердили діагноз. В обласному протипухлинному центрі мені призначили хіміотерапію. У тому році я пройшов чотири курси хімії, - згадує Василь. - А потім мене відправили під нагляд уролога і онколога за місцем проживання. Сказали зробити МРТ і КТ. Думали робити мені опромінення, але подивилися на мій стан і зрозуміли, що промені можуть пропалити мені органи. Вирішили почекати, призначили ліки. Мене почало боліти, знову пройшов МРТ, КТ. Знову гроші... Це вже крик душі. У боргах по вуха, а жити треба. Адже я ще маю підняти на ноги семирічного хлопчика».

Лікарі мають призначити Василю Малюку черговий курс лікування. Знову вирішуватимуть: чи напрявляти на опромінення, чи на хіміотерапію. Перед тим потрібно ще раз пройти МРТ, КТ. Хвороба чоловіка піддається лікуванню, але дуже повільно. А в нього більше немає засобів, щоб зібрати гроші на лікування. Тож він звертається про допомогу до небайдужих.

Банківські картки хворого:

Ощадбанк 4790 729943301101 – Малюк Василь Володимирович

Альфа банк 5355 5712 7868 1077 – Малюк Василь Володимирович

До теми: Перемогла гепатит С, але виявили рак. Хмельницька майстриня етноприкрас бореться з онкологією.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую