ye-logo.v1.2

Як у Хмельницькому збирають гроші на лікування Софії Коваль

Допомога 7480
Була на акції й сама Софійка
Була на акції й сама Софійка. Фото: ГО Мистецька сотня "Гайдамаки"

Маленькій хмельничанці з рідкісною хворобою потрібно зібрати понад 60 мільйонів гривень.

Днями у Хмельницькому відбувся благодійний концерт та аукціон на підтримку дворічної Софії Коваль. Кілька годин поспіль артисти, волонтери, аніматори і навіть сама Софійка з мамою трудились, щоб зібрати кошти на лікування.

Попри похмуру погоду і невелику кількість перехожих, вдалося назбирати майже 15 тисяч гривень.

«Так, нам не вдасться на таких акціях одразу зібрати потрібну суму, але це невеличкий крок до великої мети, - зазначають волонтери Мистецької сотні. - Але всі, хто проходив і всі, хто був учасником акції з великим серцем люди, які щиро переживають і вболівають за Софієчку».

До організації акції долучилися багато небайдужих. Виступали посеред Проскурівської учасниця «Голосу країни» Яна Загоруйко, скрипалька Катерина Вінскевич, бард Ігор Білий, скрипач Антон Вараниця, співачка Кейт Соул, Славік Шиндер, саксофоністи Михайло Броварний і Артем Манькевич, артист обласної філармонії Ярослав Камінський, трубач Денис Кузнєцов, юна співачка Поліна Бортновська.

Акцію влаштували на Проскурівській 17 вересня.

Дітвора 6-г класу НВК 10 разом з батьками та класною керівницею підготували вироби зроблені власними руками для благодійного ярмарку і подарували Софії сукню-вишиванку, яку пошила одна із мам.

Дружина загиблого Героя України Анатолія Суліми Валентина надала дитячі прикраси, зроблені власними руками, а дитячі аніматори розмальовували дітлахів аквагримом і збирали гроші у костюмах.

Під час акції волонтери продавали вироби, зроблені власноруч.

Вже незабаром, у День міста Хмельницького, 25-26 вересня знову відбудеться благодійний ярмарок на підтримку дворічної Софії Коваль. Батьки закликають долучитися до заходу всіх небайдужих містян. Наприклад, ви можете приготувати випічку, солодощі або пожертвувати товари на продаж. Долучитись можуть також підприємці. Виручені кошти перерахують на лікування Софійки.

Нагадаємо історію маленької Софії Коваль. Дівчинка народилась без будь-яких підозр на хворобу. Нормально росла і розвивалася до восьмого місяця життя. А потім у неї почала зникати опора у ніжках. Дитина поступово слабшала. Лікарі не могли встановили діагноз п’ять місяців, а потім було встановлено спінальну м’язову атрофію.

«Медики казали, що лікування не існує, а діти з таким діагнозом довго не живуть», - сказала сайту «Є» мама Софії.

Зараз дитина отримує підтримуючу терапію. Внаслідок цього батькам вдалося зупинити прогрес хвороби. Лікарі закордоном порадили Софії пройти генну терапію. Дитині введуть препарат, який застосовується один раз на все життя, шляхом крапельниці.

За словами лікарів, він повністю замінить роботу нездорового гену. Препарат може зупинити розвиток хвороби та покращити фізичний стан. Проте не поверне того, що дитина вже втратила. Лікарі кажуть, що у Софійки є всі шанси ходити, якщо вчасно пройти дороговартісну терапію. Сума складає 63 мільйони гривень та є непідйомною для батьків. Тому вони просять всіх небайдужих долучитись до збору коштів.

За детальною інформацією звертайтесь до мами Софії – Анни Коваль +38 (068) 729 05 88/

В організмі дівчинки є поломка в одному гені - в неї не кодується білок. Фото: надане мамою Софії

Усі, кому не байдужа доля Софії Коваль, хто має змогу та бажання, - може долучити до збору коштів на її лікування.

РЕКВІЗИТИ

Приват Банк (гривня)

4149 4993 8919 1253
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Ощадбанк (гривня)

5167 8031 0841 7697
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Monobank (гривня)

5375 4141 0450 3296
Коваль Анна Миколаївна (мама)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую