ye-logo.v1.2

Восьмирічній дівчинці з Хмельницького, яка хворіє на рак крові, потрібна допомога

Допомога 11181
У вересні цього року у Марійки Канарської виявили рак крові
У вересні цього року у Марійки Канарської виявили рак крові. Фото: надане мамою дівчинки

Місяць лікування коштує родині близько 7-ми тисяч доларів.

Восьмирічна Марійка Канарська з Хмельницького потребує дороговартісного лікування. У вересні в неї виявили рак крові. Нині дитина перебуває на лікуванні у Польщі. Про це сайту "Є" розповіла мама дівчинки Юлія Канарська.

За словами мами, у вересні, за тиждень до свого Дня народження, семирічна Марійка Канарська потрапила до лікарні з вірусною інфекцією. До цього моменту Марійка росла здоровою, активною, енергійною та не скаржилась на здоров’я. Проте аналізи показали "космічні" показники лейкоцитів в крові дівчинки. Згодом лікарі повідомили батькам діагноз - гострий лімфобластний лейкоз (онкологічне захворювання крові).

Мама дівчинки розповідає, що три тижні Марійка лікувалась в Хмельницькому. Потім родина поїхала на лікування до Польщі. Наразі дівчинка вже отримала чотири хіміотерапії. Але лікування дало ускладнення на підшлункову залозу. Дівчинка отримує живильні речовини через крапельницю. Крім того, внаслідок ослаблення організму від хімії, в неї трапився епілептичний напад.

Дитина росла здоровою, активною, енергійною та не скаржилась на здоров’я. Проте аналізи показали "космічні" показники лейкоцитів в крові дівчинки. Фото: надане мамою Марійки

«Ще місяць Марійка проведе в лікарні. Вона очікує на другу частину протоколу хіміотерапії. Її організм добре реагує на лікування, а відсоток ракових клітин зменшився до 4%», - зазначає мама Марійки.

Місяць лікування коштує родині близько 7-ми тисяч доларів. Сума може зростати залежно від кількості проведених аналізів та обстежень. Крім витрат на лікування, кошти потрібні на проживання у Польщі. Тому рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу.

«Будь-яка допомога, як інформаційна, так і матеріальна полегшить наш з Марійкою шлях до одужання», - додає мама дівчинки.

Усі, хто має змогу та бажання, - може долучити до збору коштів на її лікування.

РЕКВІЗИТИ

5457 0822 7052 5178 Приватбанк
Канарський Валерій (тато дівчинки)

5375414108433979 Монобанк
Канарська Юлія (мама дівчинки)

4731219615810615 Приватбанк
Канарська Юлія (мама дівчинки).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую