ye-logo.v1.2

Диво до свята: як на Різдвяному ярмарку збирають гроші на лікування дитини

Допомога 2958
Дитина народилась без будь-яких підозр на хворобу, але у вісім місяців у неї почала зникати опора у ніжках
Дитина народилась без будь-яких підозр на хворобу, але у вісім місяців у неї почала зникати опора у ніжках. Фото: автора

Боротьба за життя дворічної Софії Коваль триває.

У минулі вихідні в середмісті Хмельницького запрацював Різдвяний ярмарок. Цього разу поруч із торговими будиночками неподалік новорічної ялинки розташували особливий намет - на підтримку маленької Софії Коваль. Там волонтери продають різноманітні цукерки, печиво, сувеніри, іграшки, а виручені кошти перераховують на рахунки батьків дівчинки. 

Як прозвітували на сторінці допомоги Софії Коваль, за перший день роботи Різдвяного ярмарку на лікування маленької хмельничанки зібрали 18 тисяч гривень. Того ж дня ще дві тисячі доларів пожертвував чоловік, який передав гроші просто ярмарку. Загалом, станом на вчора, дитині зібрали понад 12 мільйонів гривень. Але, щоб врятувати дівчинку, необхідно ще більше 50 мільйонів гривень.

Зараз дівчинка з батьками проживає в Польщі. Там проходить щоденну реабілітацію.

Нагадаємо, у маленької хмельничанки рідкісне генетичне захворювання – спінальна м’язова атрофія, ліки від якої найдорожчі у світі. Ця хвороба позбавляє здатності рухатися, потім ковтати й, зрештою, дихати. Часу в Софії обмаль – у свої два з половиною роки крихітка важить дев’ять кілограмів. Проте ліки, які можуть врятувати її життя, мають допускову вагу лише 13 з половиною кілограм. Після того препарат вводити не можна: для дітей з більшою вагою він стає небезпечним і може принести більше мінусів, ніж плюсів.

До речі, нещодавно завдяки справжньому марафону добра сім'ї Ковалів вдалося зібрати протягом доби близько двох мільйонів 340 тисяч гривень. Ще один мільйон вони тоді отримали від доброчинця.

Реквізити

Приват Банк
4149 6090 0756 1261
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Ощадбанк (гривня)
5167 8031 0841 7697
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Monobank (гривня)
5375 4141 0450 3296
Коваль Анна Миколаївна (мама)

Приват Банк (гривня)
4149 4993 8919 1253
Коваль Анна Миколаївна(мама)

SIEPMAGA.PL
https://www.siepomaga.pl/sofiia-sma

PayPal
https://www.paypal.me/SKovalSofArt

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую