ye-logo.v1.2

На Хмельниччині створили Партнерський майданчик міжнародної допомоги

Допомога 2297
Під час презентації проєкту були присутні представники більше 20 міжнародних організацій
Під час презентації проєкту були присутні представники більше 20 міжнародних організацій. Фото: автора

Проєкт стане спільною комунікаційною платформою для всіх, хто прагне допомагати області.

На Хмельниччині перебуває понад 130 тисяч переселенців з областей, де ведуться бойові дії. Нині вони намагаються облаштувати своє життя далеко від своїх домівок і потребують підтримки. З викликами допомагають їм впоратися різноманітні ініціативи та організації, які й самі з перших днів широкомасштабної війни активно долають труднощі на шляху. Тепер в області вирішили налагодити партнерство цих об’єднань і міжнародних партнерів, щоб вони могли координовано співпрацювати.

Партнерський майданчик міжнародної допомоги презентували сьогодні, 2 червня.

«У ході війни, працюючи з великою кількістю міжнародних гуманітарних організацій, ми зрозуміли, що нам потрібний майданчик для комунікацій. Щоб ті гуманітарні організації, які мають можливість і бажання нам допомогти, володіли актуальною інформацією про потреби наших громад і переселенців. Для цього буде створена інтерактивна карта нашої області. Там кожна територіальна громада виставлятиме потреби, які виникають у них», - розповідає заступник голови ОВА Володимир Юр’єв.

Володимир Юр’єв: «Близько 90 тисяч переселенців виявили бажання залишитися мешкати на Хмельниччині на постійній основі».

За словами посадовця, Хмельниччина співпрацює з великою кількістю міжнародних організацій, але раніше це була розрізнена робота. Адміністрація, волонтери, громадські об’єднання працювали окремо з різними закордонними донорами. Партнерський майданчик їх об’єднає єдиною інформативною базою.

«На сьогодні вже близько 30 міжнародних організацій з нами співпрацюють. В планах зайти в кожну країну, яка має гуманітарні організації, і намагатися їх долучити до роботи з нашою областю», - додає Володимир Юр’єв.

Модератором Партнерського майданчика став Станіслав Куценко. Він пояснив, що вони надихнулися прикладом інвестиційних нянь, які запрацювали у кожній області. За аналогією з інвест-нянями, Партнерський центр супроводжуватиме донорські організації на Хмельниччині та сприятиме вирішенню питань, з якими вони стикнуться у процесі своєї діяльності.

Завдяки майданчику в області планують налагодити системний діалог і співпрацю з міжнародними організаціями. 

«Ми говорили сьогодні про цифри: скільки людей прийняла область, скільки проїхали транзитом. Але за кожною цією цифрою стоїть доля конкретної людини, конкретної сім’ї. Тому наша задача – об’єднати зусилля таким чином, щоб кожна сім’я, кожна людина, яка потребує підтримки, змогла її відчути і отримати. І велика підтримка в цьому міжнародних організацій», - говорить директорка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук.

Читайте також: Супергерої тилу - як хмельницькі волонтери об’єдналися і працюють на перемогу

Також під час презентації проєкту про свою діяльність розповіли представники місцевих ініціатив, які допомагають постраждалим від війни. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую