ye-logo.v1.2

Педан і дядя Жора збирають гроші на обладнання для недоношених дітей у Хмельницькому

Допомога 2784
У цій реанімації виходжують діток, вагою від 500 грамів
У цій реанімації виходжують діток, вагою від 500 грамів. Фото: з інстаграму Олександра Педана

Відомі хмельничани закликають усіх долучитися до збору коштів.

Популярні телеведучі та шоумени Олександр Педан і дядя Жора (Вадим Мичковський) з початком широкомасштабного вторгнення росії повернулися в рідний Хмельницький й звідси активно займалися волонтерством.

Олександр Педан у березні організував інформаційний штаб, щоб воювати на інформаційному фронті. А Вадим Мичковський разом з командою щодня відправляв у гарячі точки вантажі з допомогою військовим та цивільним, які того потребують. Тепер відомі хмельничани вирішили допомогти недоношеним дітям, яких виходжують в обласному перинатальному центрі у Хмельницькому.

«За майже 4 місяці війни об'їздили 10 районних містечок, зустрічалися з дітками тимчасово переселеними, волонтерили, збирали кошти на ЗСУ, проводили благодійні заходи. І ось настав час допомогти найменшим – діткам, - написав в своєму інстаграмі Олександр Педан. - Ми дізналися, що в Хмельницькому перинатальному обласному центрі в реанімації, яка виходжує діточок від 500 грамів, дуже застаріле обладнання, яке треба якнайшвидше оновити. Нам сказали, що якби не війна, то цього року його б точно замінили, але ви розумієте, що зараз ситуація не на користь дитячої реанімації».

Разом з фондом «Твоя опора» Педан і дядя Жора зайнятися оновленням апаратів в дитячій реанімації. На сайті фонду вже триває збір, хмельничани закликають долучитися до благодійної справи.

Читайте також: Супергерої тилу - як хмельницькі волонтери об’єдналися і працюють на перемогу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую