ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На Хмельниччині триває навчання бухгалтерів сільських, селищних та міських рад області

Економіка 2372
Фото: tneu.edu.ua

У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання бухгалтерів сільських, селищних та міських рад області.

Навчання здійснюється за програмою короткострокового семінару «Актуальні питання в роботі бухгалтерських служб органів місцевого самоврядування».

Як інформує Хмельницька обласна рада, днями до занять приступили представники рад Білогірського, Красилівського, Новоушицького та Славутського районів. Протягом трьох днів навчання заплановано ряд тематичних зустрічей, присвячених змінам у податковому законодавстві, порядку нарахування і виплати заробітної плати, порядку складання і оформлення договорів в органах місцевого самоврядування, особливостям виконання місцевих бюджетів в умовах їх казначейського обслуговування, порядку проведення інвентаризації в сільських радах, ефективному управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад, реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії проявам корупції та багато інших.
Слухачі матимуть змогу практично вдосконалити свої навики в роботі з електронними даними в мережі Internet.
У ході навчання перед слухачами виступатимуть представники обласної ради, обласної державної адміністрації, Центру перепідготовки, Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області, Головного управління Державного казначейства України в області, Виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Державної податкової служби України в Хмельницькій області. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую