ye-logo.v1.2

На Хмельниччині незаконно видобули піску на 211 тисяч гривень

Економіка 1797
Фото: mia.km.ua

Співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області виявили факти порушення правил охорони надр та перевищення службових повноважень з боку посадових осіб філії одного з державних підприємств.

Посадовці, виходячи за межі своїх повноважень та не маючи спеціального дозволу на користування надрами, систематично незаконно видобували пісок на території об’єкту природно-заповідного фонду — ландшафтного заказника «Дністровський», що знаходиться у Новоушицькому лісництві. При цьому для здійснення протизаконної діяльності вони використовували матеріально-технічну базу державного підприємства.

Всього зловмисники видобули 3 983 тони піску загальною вартістю 211 тисяч гривень, чим спричинили тяжкі наслідки та завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам. Про це інформує УМВС України в Хмельницькій області.

На підставі зібраних працівниками УДСБЕЗ матеріалів прокуратура за фактами порушення правил охорони надр та перевищення службових повноважень посадовими особами відкрила кримінальні провадження за ч. 3 статті 365 та ч. 2 статті 240 Кримінального кодексу України. Частина 2 статті 240 (порушення правил охорони надр) передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією незаконно добутого та знарядь видобування. Санкція ч. 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) говорить про позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Розслідування обставин кримінального правопорушення триває.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую