ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

14 підприємців Хмельниччини висловили подяку на «Пульс» Міндоходів

Богдана Хмельницька Економіка 1392
km.sts.gov.ua
Фото: km.sts.gov.ua

Міністерством доходів і зборів України здійснено ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс». Відтепер на його телефонний номер можна й потрібно звертатись не лише з податкових, а й з митних питань.

«Насамперед ця інноваційна послуга запроваджена для подолання корупції у лавах Мііністерства, упередження неякісного обслуговування бізнес-активу та ліквідації будь-яких перешкод, що стоять на заваді здійсненню підприємницької діяльності. Тож, якщо наші клієнти потерпають від некоректного ставлення, то ми чекаємо на повідомлення про неподобство за безкоштовним телефонним номером (044) 284-00-07, що працює цілодобово», – відзначає заступник голови ДПС у Хмельницькій області Сергій Романов.
Наразі переваги оновленого сервісу вже оцінили 34 подолянина. Найбільше представників бізнесу краю цікавили питання організації роботи підрозділів Міндоходів у регіоні, проведення перевірок та складання звітності. Найактивнішими виявились підприємці Хмельницького та Кам’янця-Подільського. Саме від них надійшла третя частина усіх звернень.
У головному управлінні Міндоходів Хмельниччини нагадують, що «Пульс», – це пряма телефонна лінія, яка працює в режимі call-back, адже працівники відомства не лише приймають повідомлення від громадян, а й інформують заявників про вжиті заходи. Більше того дев’ять з десяти питань, що надходять на номер сервісу вирішуються протягом однієї доби.
«Аби упередити можливі непорозуміння при розгляді звернень ми проводимо оперативні телефонні консультації та «живі» зустрічі з заявниками. Саме тому в регіоні «Пульс» наразі став справжньою ефективною «швидкою допомогою» для бізнес-спільноти у вирішенні «нерегламентованих» проблем у легкий та комфортний спосіб. Про це свідчать численні подяки, що надійшли від підприємців Хмельниччини на телефонний номер сервісу», – резюмує Сергій Романов.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую