ye-logo.v1.2

«Бригаду» допомоги українцям посилає колишній Карлмарксштадт

Економіка 1062

10 німецьких інвесторів на початку вересня прибудуть до Кам’янця-Подільського, щоб вивчити можливості вкладення коштів у різні галузі еко

Таку новину повідомив депутат Ка-
м’янець-Подільської  міської ради, член фракції «Центр» підприємець Сергій Вєдєрніков. Він уже понад 10 років співпрацює з німецькою компанією «VEKA». Проте, одне підприємство погоди не робить, упевнений його власник, треба, щоб поруч із ним виникали все нові і нові. Тому він і запросив у рідне місто «бригаду допомоги».
Потенційні партнери всі з одного міста, що колись носило назву Карлмарксштадт,  який знаходився на території колишньої НДР. Вони хочуть допомогти українцям налагодити    справжню ринкову економіку, а тому готові вислухати всі розробки та ідеї,  самі ж запропонують впроваджувати виробництво найпередовіших технічних новинок у медицині та сонячних батарей. Однак, інвестор – не меценат, свої гроші він не дарує, а теж очікує від них серйозного прибутку, нагадав пан Вєдєрніков. Тож кам’янчани серйозно взялися за підготовку інвестиційних проектів.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую