ye-logo.v1.2

Микола Катеринчук: «Через три-чотири місяці маємо відчути полегшення»

Економіка 2057

Таке припущення висловив народний депутат України з приводу кризи. Однак, за умови, що…

Спрацює в США план Барака Обами та в Україні приймуть Податковий кодекс. «Зараз дуже важливо стежити, чи спрацює план Обами, – заявив Микола Дмитрович. – На нашу думку, він спрацює, і через 3-4 місяці ми відчуємо полегшення ситуації. Принаймні, криза не буде такою катастрофічною для виробництва». Панацеєю від кризи лідер Європейської партії України Микола Катеринчук називає прийняття Податкового кодексу. Ним передбачено преференції малому бізнесу, зменшення податку на додану вартість з 20 до 15 відсотків, податку на прибуток з 25 до 20 відсотків, залишити спрощену систему оподаткування з врегулюванням соціальних внесків. Все це, на думку нар-депа, дасть змогу вивести з тіні еконо-міку. Але… коаліції, чомусь, не вистачає 8-9 голосів, для прийняття Податкового кодексу. «Хто ж тягне донизу і чому?» – запитав кореспондент «Є Поділля» народного депутата від «Народного Союзу «Наша Україна-Народна самооборона». «Деякі партії не хочуть приймати кодекс, бо в співавторах немає прізвищ їх однопартійців. До прикладу, Миколи Азарова, - каже Микола Дмитрович. – Наші ж коаліціянти, зокрема, з «Єдиного центру», здається, погодилися. Але за умови, що співавтором буде Кріль. Ми, в принципі, не проти додаткових авторів законопроекту, це не кодекс Катеринчука. Це документ, який має допомогти всій країні. Можемо не приймати податковий кодекс, але тоді країна ніколи не вийде з кризи…».
За словами Миколи Катеринчука, з кількістю та «якістю» співавторів розробники проекту Податкового кодексу обережні через те, що будь-який співавтор може внести якусь правку в документ.
Щодо ймовірності дострокових виборів до парламенту, про які знову заговорили в Україні, Катеринчук зазначив, що вони не потрібні країні – бо нічого не зміниться, лише витратять бюджетні гроші. «До прикладу, перемагає Янукович і стає прем’єр-міністром, - розмірковує лідер Європейської партії. – І що зміниться? Країна так само житиме в борг! Зараз Тимошенко бере кредити, потім Янукович їх братиме. То кому потрібні ці вибори!?»
Розповів і про останні чутки щодо закулісних політичних ігор, які ведуться в столиці. «Я знаю, що перемовляються з Януковичем, щоб той підтримав Яценюка, - розповів Микола Катеринчук. – Ведуться розмови, що й Тимошенко для перемоги на виборах необхідна підтримка Яценюка. Можливо, Яценюк захоче, щоб його підтримали і Тимошенко, і Янукович. Можливо, Віктор Ющенко та «Єдиний центр», які «ставлять» на Яценюка, домовлятимуться з Партією регіонів, щоб у другому турі президентських виборів були Тимошенко і Яценюк. Тут багато екзотичних конфігурацій. Єдине - за ними не видно демократії, кроків виходу країни з кризи. А хотілося б, щоб вибори стали інструментом виходу України з кризи».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую