ye-logo.v1.2

Віталій Олуйко очолив Антимонопольний комітет на хмельниччині

Економіка 1831
Фото: Serhio

Представити нового керівника Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до обласного центру приїхав виконуючий обов’язки голови АМКУ Олександр Мельниченко. Сталося це після обіду 9 червня. «Сьогодні зранку я підписав відповідний наказ, – зауважив Олександр Іванович. – Віталій Олуйко має дуже дивовижну автобіографію. Для нас, антимонопольників, дуже важливо, коли йде поєднання знань у сфері правознавства, державного управління та знання галузей, якими живе Хмельниччина. Я щиро сподіваюся, що звання заслуженого юриста України, яке носить Віталій Миколайович, допоможе йому приймати продумані та об’єктивні рішення, які допоможуть не лише області, а й Україні». 
Голови територіальних відділень АМКУ мають особливий статус. На цю посаду призначають без погодження із місцевою владою. Але… «Як відомо, в Хмельницькому відділенні довгий час не було керівника, – каже головний антимонопольник України. – Я багато місяців вів підбір кандидата на цю посаду. І погодження кандидатури Віталія Олуйка з місцевою владою, як такого, не було. Разом із тим, я, збираючи інформацію про Віталія Миколайовича, спілкувався з керівниками регіону, народними депутатами та тими, хто співпрацював з Віталієм Олуйком на різних посадах».
Отож колишній ректор Хмельницького університету управління та права, пройшовши стажування в Антимонопольному комітеті України, з 9 червня приступив до виконання обов’язків голови Хмельницького обласного територіального відділення АМКУ.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую