ye-logo.v1.2

Віталій Олуйко очолив Антимонопольний комітет на хмельниччині

Економіка 1503

Представити нового керівника Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до обласного центру приїхав виконуючий обов’язки голови АМКУ Олександр Мельниченко. Сталося це після обіду 9 червня. «Сьогодні зранку я підписав відповідний наказ, – зауважив Олександр Іванович. – Віталій Олуйко має дуже дивовижну автобіографію. Для нас, антимонопольників, дуже важливо, коли йде поєднання знань у сфері правознавства, державного управління та знання галузей, якими живе Хмельниччина. Я щиро сподіваюся, що звання заслуженого юриста України, яке носить Віталій Миколайович, допоможе йому приймати продумані та об’єктивні рішення, які допоможуть не лише області, а й Україні». 
Голови територіальних відділень АМКУ мають особливий статус. На цю посаду призначають без погодження із місцевою владою. Але… «Як відомо, в Хмельницькому відділенні довгий час не було керівника, – каже головний антимонопольник України. – Я багато місяців вів підбір кандидата на цю посаду. І погодження кандидатури Віталія Олуйка з місцевою владою, як такого, не було. Разом із тим, я, збираючи інформацію про Віталія Миколайовича, спілкувався з керівниками регіону, народними депутатами та тими, хто співпрацював з Віталієм Олуйком на різних посадах».
Отож колишній ректор Хмельницького університету управління та права, пройшовши стажування в Антимонопольному комітеті України, з 9 червня приступив до виконання обов’язків голови Хмельницького обласного територіального відділення АМКУ.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую