ye-logo.v1.2

Ігор Сабій: «Я ніколи не вибачатимуся перед Кулаковим та Квасницьким»

Економіка 1239

Депутат Хмельницької міської ради і лідер «свободи» прокоментував «анонімне депутатське звернення»

Суть «анонімки» зводиться до того, що Ігор Сабій своїми заявами спричинив низку скандальних ситуацій, які викликали занепокоєння серед хмельничан. Принаймні, про це йдеться у зверненні депутатів Хмельницької міської ради, яке 24 червня зачитала Людмила Бойчук з фракції «Блоку Юлії Тимошенко». Анонімним зверненням його називають через те, що після оприлюднення, питання не було поставлене на голосування. «Власне, така «дискусія» між «Свободою» (Ігор Михайлович є головою обласного осередку цієї партії – прим.авт.), БЮТом та Партією регіонів почалася після того, як ми виступили проти завезення до Хмельницького 1500 в’єтнамських швачок, про які говорив депутат обласної ради Володимир Кулаков з БЮТу, та менеджерів з Китаю на ТСЦ «Поділля», про що заявляв депутат облради Валерій Квасницький з Партії регіонів, - каже Ігор Сабій. – Пан Кулаков образився на те, що я сказав, що він не володіє державною мовою. Але ж ті, хто буває на сесіях обласної ради, самі чують, якою мовою він володіє… Відбулося й засідання міської депутатської комісії з етики, де спробували мене «судити» і рекомендували, щоб я вибачився перед паном Кулаковим. Закинули мені й те, що розповсюджую неправдиву інформацію. Це про в’єтнамців. Але… В січні цього року було інтерв’ю Володимира Кулакова в одній з обласних газет, де він дуже гарно розповідав про те, як дуже добре буде Хмельниччині, коли до нас приїдуть в’єтнамські швачки. Щодо пана Квасницького, то він був стриманий у своїх заявах і, здається, не ображається на мене. Тому ті звинувачення, які є в анонімному зверненні, є просто безглуздими. Я ніколи не вибачатимуся ні перед Квасницьким,  ні перед Кулаковим. Тому що вважаю, що на нашій українській землі мають процвітати українці, а не в’єтнамці чи китайці. Я не буду вибачитися перед кимось за те, що він не знає української мови».
У зверненні, яке озвучила Людмила Бойчук, йшлося й про те, що Ігор Сабій 27 травня на сесії міської ради оприлюднив недостовірну інформацію про факт отруєння хмельничан гербіцидами через проведення обробки земель одним сільськогосподарським товариством. «До нас зверталися люди зі скаргами на здоров’я, – пояснює Ігор Михайлович. – І на сесії міської ради я скористався своїм правом, подавши депутатський запит, щоб влада розібралася, чи було таке чи ні». 
Нині ж лідер обласного осередку «Свободи» готує судовий позов до Людмили Бойчук, яким вимагатиме вибачитися за зачитане «анонімне депутатське звернення». «Розумію, що пані Бойчук була використана для його оголошення, а за цим, все-таки, стоїть БЮТ», – підсумував Ігор Сабій.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую