ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині Антимонопольний комітет взявся регулювати ціни на цукор

Економіка 3046
Ціни на цукор мають бути економічно обґрунтовані.
Ціни на цукор мають бути економічно обґрунтовані.. Фото: agravery.com

Шістьом заводам області рекомендовано встановити вартість цукру на економічно обґрунтованому рівні.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України взялося регулювати ціни на цукор у регіоні. Відповідним підприємствам області рекомендовано не допускати дій з ознаками зловживання монопольним становищем. Про це йдеться на сайті відомства.

“Рекомендовано ВП “Наркевицький цукровий завод”, ТОВ “Волочиськ – Агро”, ТОВ “Агропартнер-1” (м. Красилів), ПАТ “Теофіпольський цукровий завод”, ТОВ “Старокостянтинівцукор”, ПАТ “Шепетівський цукровий завод” не допускати дій з ознаками зловживання монопольним становищем. Зокрема, встановлювати ціни на цукор на економічно обґрунтованому рівні, виходячи із власних витрат”, - йдеться у повідомленні.

Окрім того, хмельницькі антимонополісти рекомендують деяким підприємствам не підвищувати ціни і не створювати дефіциту на курячі яйця.

“ПАТ „Агрофірма Авіс” (с. Гуменці, Кам’янець-Подільський район), СТОВ „Хорост Плюс” (с. Кадиївка, Ярмолинецький район), СТОВ „Хорост – Поділля” (с.Мацьківці, Хмельницький район) рекомендовано не допускати дій з ознаками зловживання монопольним становищем. Зокрема, вжити невідкладних заходів для недопущення безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту на яйця курячі”, - зазначають в обласному відділенні Антимонопольного комітету.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую