ye-logo.v1.2

Лжесвинарка Вона

Економіка 1279

Партія «Селянська Україна» по-своєму відгукнулася на біг-борди Юлії Тимошенко з текстом «Вона працює»

Чимало галасу наприкінці минулого місяця наробило повідомлення у засобах масової інформації про те, що партія «Селянська Україна» збирається висунути кандидатом у Президенти … свинарку Лідію Степанівну Вона (наголос на першому складі. – авт.), яка мешкає у селі Іршики Старокостянтинівського району і працює в місцевому агроформуванні з однойменною назвою. Оприлюднив цю інформацію особисто лідер партії Михайло Притула. Він, зокрема, заявив, що з пропозицією зібрати з’їзд «Селянської України» і висунути Лідію Вона у Президенти звернулися учасники зборів Старокостянтинівського осередку Хмельницької обласної організації партії.
Для переконливості наводилося декілька цитат партійного керманича на кшталт: «Лідія Вона – достатньо симпатична, скромна жінка зі слов’янським обличчям, десь 6-м розміром грудей, 38 років. Дуже миловидна, доброзичлива», «Вона переможе, але для цього необхідно мати гроші на заставу», «Наш основний конкурент – Тимошенко. Дві жінки – це дуже серйозна схватка буде, але ми знаємо, що Вона переможе, тому що Вона і не у таких свинарниках наводила порядок».
Підкріплювалися інформаційні повідомлення витягом з протоколу зборів осередку, на яких його голова Михайло Мельничук зазначив, що «по всій Україні хтось дуже влучно розвісив біг-борди «Вона працює», бо всі ми знаємо, що свинарка КСП «Іршики» Лідія Степанівна Вона дійсно працює і працює краще за всіх».
«Всі ті, хто зараз у політикумі, вважають, що ми повинні ще раз їм повірити, але вони дістали нас. Дістали своєї брехнею», – наголосила Лідія Вона і зазначила, що остаточно вирішить питання своєї участі у виборах, коли збере 2,5 мільйона гривень, необхідних для застави кандидата.
Після таких сенсаційних повідомлень в Іршики Старокостянтинівського району висадився десант журналістів, яким так кортіло повідати про сенсаційну подію в українській політиці – сільська свинарка йде у Президенти. І яким же було здивування представників мас-медіа, коли ні в Іршиках, ні в трьох сусідніх населених пунктах знайти її не вдалося.
- Я живу в селі уже сьомий десяток літ. У нас нараховується шістсот осіб. Але ніякої Лідії з прізвищем Вона не знав і не знаю. Немає у нас такої, – стверджує сільський голова Василь Камінський.
Після запиту сільської влади у Старокостянтинівський паспортний стіл міліція також збилася з ніг у пошуках дами, що наробила чималого галасу на всю Україну. Хмельницькі правоохоронці стверджують, що громадянка Лідія Степанівна Вона на території області не зареєстрована (людей з таким прізвищем на Хмельниччині взагалі немає. – авт.), ніколи не працювала в КСП «Іршики». З’ясувалося, що її тезка живе на Чернігівщині. Тільки по батькові не Степанівна, а Семенівна.
Згідно з опублікованим в Інтернеті протоколом Лідія Вона була висунута кандидатом у Президенти лідером Старокостянтинівської організації партії «Селянська Україна» Михайлом Мельничуком.
У селі, дійсно, живе Михайло Мельничук. Але цей чоловік уже пенсійного віку. Нещодавно йому виповнилося сімдесят чотири роки. Про «Селянську Україну» ні слухом, ні духом не чув.
Як з’ясувалося, первинної організації цієї партії в селі немає. Політичні сили представлені Блоком Юлії Тимошенко, «Нашою Україною» Віктора Ющенка та соцпартією.
- У протоколі, опублікованому в Інтернеті, зазначається, що збори відбувалися в приміщенні нашої сільради. Того дня ми працювали до 17.15, але ніяких зборів не було, – констатує сільський голова.
А в сільраду телефонують довірливі громадяни і пропонують гроші на виборну кампанію для Лідії Вона. Керманичі місцевої громади вважають, що взагалі було б непогано, якби з їхнього села був Президент – змогли б добудувати дитсадок, провести опалення в сільський клуб та вирішити інші нагальні проблеми в соціально-культурному розвитку села.
Після такого розвінчування Притула у своїх діях різко дав задній хід. Він почав розповідати, що свинарку звати вже не Ліда Степанівна, а Лариса Сергіївна. І мешкає вона не в Іршиках. Та й «Вона» не є справжнім прізвищем майбутньої кандидатки у Президенти. «Так, вона змінила прізвище. Жінки інколи змінюють прізвища, особливо у зв’язку зі зміною сімейного статусу», – виправдовувався він.
Неправильну адресу партійці назвали ніби навмисно, щоб не допустити ймовірного тиску на кандидата та переслідування з боку опонентів. А сама псевдосвинарка твердить у телефонних розмовах, що вона все ж живе в Іршиках, але до недавнього часу в неї прізвище було чи то Нова, чи то Батієвська. І називає себе Галею. Галя, дійсно, в селі є. Але працює вона продавцем у крамниці, і навіть на думці не має прагнення йти у Президенти. Щоправда, жила в Іршиках і жінка, яку називали Лідія Степанівна. Але їй було близько дев’яноста років. Недавно померла, так і не дочекавшись виборів.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую